مدیرعامل انجمن خیرین مسكن ساز خبر داد؛

ساخت بیشتر از ۱۴۰۰۰ مسکن برای خانواده های دارای ۲ معلول

ساخت بیشتر از ۱۴۰۰۰ مسکن برای خانواده های دارای ۲ معلول مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ضمن اشاره به ساخت بیشتر از ۱۴ هزار مسکن برای خانواده های دارای ۲ معلول اظهار داشت: از این تعداد تابحال ۱۱ هزار و ۲۰۰ واحد به بهره برداری رسیده است.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، فرهاد خاکی پور قبل از ظهر امروز پنجشنبه ضمن بازدید از پروژه ساخت واحدهای مسکونی شهر شیبان در جمع خبرنگاران بیان نمود: در جهت تأمین مسکن خانواده های دارای دو معلول تفاهمنامه ای پنج جانبه توسط وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان، سازمان بهزیستی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام منعقد شده است.
مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز و مدیر حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره ) بنیاد مسکن کشور اضافه کرد: در این راستا اقداماتی انجام شده بگونه ای که ساخت مسکن خانواده های دارای دو معلول در حوزه شهری و روستایی ۱۴ هزار و ۳۲۲ واحد در دستور کار قرار گرفت.
وی ضمن اشاره به این که از این تعداد تابحال ۱۱ هزار و ۲۰۰ واحد به بهره برداری و به متقاضیان تحویل داده شده است، اظهار داشت: سایر واحدها هم به شرط تأمین منابع تا آخر سال جاری تحویل داده شوند.
خاکی پور در ادامه از تمدید شدن تفاهمنامه ای در مورد ۴ هزار واحد در سال ۱۴۰۱ برای سایر خانواده های دارای دو معلول کشور در سطح شهر و روستا اطلاع داد و بیان نمود: همینطور تابحال ۲۱ هزار واحد در کشور توسط انجمن خیران مسکن ساز به بهره رسیده است.
مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز و مدیر حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره ) بنیاد مسکن کشور اضافه کرد: نزدیک به ۵ هزار واحد با میانگین ۳۶ درصد پیشرفت فیزیکی در کشور وجود دارد.
وی در مورد مشارکت انجمن خیران مسکن ساز در این حوزه اظهار داشت: از جانب انجمن خیران مسکن ساز اعلام آمادگی شده و این افراد می توانند کمک حالی برای خانواده های با دهک های پایین باشند؛ البته همه مردم می توانند با رفتن به این انجمن ها با عرضه کمک های نقدی و غیر نقدی خویش را شامل زمین و مصالح و حتی مشاوره های فنی در این طرح سهیم باشند.
بنا به قول مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز و مدیر حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره ) بنیاد مسکن کشور، پروژه ۵۲ واحد مسکن شهر شیبان با عنایت به افزایش قیمت مصالح و… در صورت تأمین اعتبار تا آخر سال جاری به متقاضیان تحویل داده می شوند.

1400/09/12
13:20:47
5.0 / 5
283
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان