مظاهریان؛

تسهیلات صندوق پس انداز مسكن یكم

تسهیلات صندوق پس انداز مسكن یكم فراز برج: معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت در حال حاضر تسهیلات صندوق پس انداز مسكن یكم دارای كمترین نرخ سود بانكی و ارقام پرداختی نیز معقول می باشد.به گزارش فراز برج به نقل از صدا و سیما، حامد مظاهریان اظهار كرد: در طرح جامع مسكن برنامه های متعددی برای پاسخگویی به نیاز مسكن در جامعه تهیه و ابلاغ شده است.
وی همچنین اظهارداشت: تأمین مسكن برای خانه اولی ها و گروه های كم درآمد از برنامه ها و اهداف اصلی این طرح است.
معاون وزیر راه و شهرسازی منظور از خانه اولی ها را زوج های جوانی دانست كه دارای شغل بوده، ولی فاقد مسكن هستند و از طریق صندوق پس انداز یكم با پس اندازی كه انجام می دهند توانایی آنان برای خرید منزل افزایش پیدا می كند.
وی درباره اینكه سود وام های پرداختی صندوق زیاد است، گفت: این گونه نیست چرا كه سود در بافت های فرسوده ۸ درصد و در بقیه بافت ها ۹.۵ درصد است.
مظاهریان با اعلام اینكه اقساط تسهیلات صندوق پس انداز یكم ۱۲ ساله است، افزود: در حال حاضر تسهیلات صندوق مورد نظر دارای كمترین نرخ های سود بانكی و ارقام پرداختی نیز معقول است.
معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تصریح كرد: استفاده از تسهیلات این صندوق بهترین روش برای خانه دار شدن زوج های جوان و افراد كم درآمد دارای شغل و فاقد مسكن در جامعه است.
 

1396/05/18
16:57:43
5.0 از 5
6186
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان