معاون بنیاد مسكن خبر داد؛

۱۳۱ هزار واحد نهضت ملی در شهرها توسط بنیاد مسکن درحال ساخت است

۱۳۱ هزار واحد نهضت ملی در شهرها توسط بنیاد مسکن درحال ساخت است به گزارش فراز برج، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: امسال و تا سوم خرداد حدود ۲ هزار و ۵۰۰ واحد تکمیل شده به بهره برداری می رسد.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن تحت مسئولیت آن بنیاد را که عموماً در شهرهای کوچک برنامه ریزی شده شرح داد و اظهار داشت: هم اینک عملیات اجرایی ۱۳۱ واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد شروع شده است.
معاون بنیاد مسکن توضیح داد: از تعداد واحدهای شروع شده که ۱۳۱ هزار واحد مسکونی است ۶۱ هزار واحد زمین به شکل خودمالکی و به شکل یک طبقه حیاط دار، تک واحد و چندواحدی به مردم واگذار شده و ساخت آنها هم توسط مردم با نظارت بنیاد مسکن شروع شده است.
سهرابی در مورد معرفی زمین به بنیاد مسکن از جانب وزارت راه و شهرسازی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، اظهار داشت: اراضی معرفی شده به بنیاد مسکن برای ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی است که حدود ۱۶۱ هزار واحد آن قابلیت ساخت و یا متقاضی دارد.
وی اضافه کرد: هم اکنون ۱۴۰ هزار متقاضی واریز وجه کرده اند که ۱۳۱ هزار متقاضی به پروژه های درحال ساخت معرفی شده و کار ساخت واحدهای آنها در حال انجام می باشد.
سهرابی در مورد برنامه بنیاد مسکن برای بهره برداری از واحدهای تکمیل شده تا سوم خرداد، اعلام نمود: تا ۳ خرداد ۲ هزار و ۵۰۰ واحد شهری نهضت ملی مسکن به بهره برداری می رسد و در برنامه است تا عمده واحدهایی که مراحل پایانی ساخت را طی می کنند در هفته دولت تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

1402/03/02
13:29:06
5.0 از 5
356
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان