مدیركل راه و شهرسازی استان اصفهان:

ساخت شهر جدید چهارم و 3 شهرک در اصفهان در دست پیگیری است

ساخت شهر جدید چهارم و 3 شهرک در اصفهان در دست پیگیری است به گزارش فراز برج، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: در جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن استان، ساخت شهر جدید چهارم و ۳ شهرک درحال پیگیری است.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، علیرضا قاری قرآن در بیست و یکمین جلسه قرارگاه مسکن، وضعیت پیشرفت اجرایی شهر جدید چهارم استان و شهرک های جی، مورچه خورت و سپاهان شهر را شرح داد و عنوان کرد: برای شهر جدید چهارم استان اصفهان مصوبه شورای برنامه ریزی و شورایعالی دریافت شده و پیگیری های لازم جهت دریافت مصوبه هیئت دولت انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه مشاور برای انجام مطالعات طرح جامع این شهر انتخاب شده است، اظهار داشت: هم اکنون در مرحله عقد قرارداد با شرکت عمران شهر های جدید است؛ همینطور تابحال مشاور در این رابطه پیش طرحی را آماده کرده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار واحد در این شهر جدید بارگذاری می شود و بعد از تصویب طرح جامع و دریافت مصوبه هیئت دولت، اقدامات اولیه صورت می گیرد.
قاری قرآن اضافه کرد: همزمان مبحث ورود سرمایه گذار برای اجرای این شهر از راه برگزاری جلساتی با حوزه وزارتی و بخش خصوصی درحال پیگیری است.
وی در مورد اقدامات صورت گرفته برای شهرک مورچه خورت، جی و سپاهان شهر، تصریح کرد: در مجموع بیشتر از یکهزار و ۴۰۰ هکتار اراضی مورد نظر شناسایی شده، جلساتی در این رابطه برگزار و برنامه ریزی لازم انجام شده است تا بعد از سیر مراحل مرتبط، تأمین مسکن صورت گیرد.
به گزارش فراز برج به نقل از مهر، شهر جدید چهارم، شهر شیخ بهایی نامگذاری شده است.


منبع:

1402/05/20
15:24:17
5.0 از 5
263
تگهای خبر: ساخت , سرمایه , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان