مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن اعلام كرد؛

رفع تعرض 836هکتار زمین دولتی در نیمه نخست سال

رفع تعرض 836هکتار زمین دولتی در نیمه نخست سال به گزارش فراز برج، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع تعرض ۸۳۶هکتار زمین دولتی در نیمه نخست سال جاری اطلاع داد و اظهار داشت: بیشترین آمار وقوع و رفع تعرض در ارتباط با فارس، تهران و ایرانشهر بوده است.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، ارسلان مالکی ضمن اشاره به این که از آغاز سال تا پایان شهریور سال جاری، حدود ۲۴۱ مورد حکم قطعی در مورد زمینهای تصرفی به نفع دولت توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در کشور اجرا شده است، اظهار داشت: بر مبنای آن بیشتر از ۱۹۶ هکتار زمین دولتی به بیت المال بازگشته است.
وی اضافه کرد: در نیمه نخست سال جاری از حدود ۲ هزار و ۲۵۰ فقره تعرض به زمینهای دولتی با مساحت بیشتر از ۸۳۶ هکتار به صورت فوری توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن رفع تعرض شده است.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین آمار وقوع و رفع تعرض در ارتباط با فارس، تهران و ایرانشهر و بیشترین میزان احکام اجرایی متعلق به استانهای کرمان، مرکزی، آذربایجان غربی و اردبیل بوده است.
مالکی از یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن بعنوان یکی از بازوان پرتوان نظام در حراست از بیت المال یاد کرد و اضافه کرد: نیروهای یگان حفاظت در استانهای کشور در صف اول مبارزه با زمین خواری قرار گرفته اند.


منبع:

1402/07/06
18:56:18
5.0 از 5
209
تگهای خبر: كشور , مالك , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان