۷۵ درصد از زمین نهضت ملی مسکن استان تهران تأمین شد

۷۵ درصد از زمین نهضت ملی مسکن استان تهران تأمین شد فراز برج: به گزارش فراز برج، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ضمن اشاره به تأمین زمین ۱۲۰ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن، اظهار داشت: ۳۵۰۰واحد این طرح ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، حسین جنتی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ضمن اشاره به این که ۲ هزار واحد در ده فجر تحویل متقاضیان می شود، اظهار داشت: سه هزار و ۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ۲ هزار واحد آن در دهه فجر به بهره برداری می رسد و تحویل متقاضیان خواهد شد و یک میلیون نفر متقاضی از استان تهران در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۶۰ هزار نفر واجد ۴ شرط قانونی بودند و تأیید نهایی شدند.
وی با یادآوری اینکه زمین مورد نیاز برای ۱۲۰ هزار نفر تأمین و عملیات اجرایی ۵۰ هزار واحد هم شروع شده است، خاطرنشان کرد: مجموعاً ۲ هزار هکتار زمین در استان تهران شناسایی شده و در مراحل مختلف تأیید قرار دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خاطرنشان کرد: بیشترین اراضی تأمین شده در استان تهران با استفاده از روش الحاق محدوده شهرها بوده و درحال توافق با بخش خصوصی برای تأمین ۲۵۰ هکتار زمین هستیم. جهت استفاده از اراضی مازاد سایر دستگاههای دولتی در طرح نهضت ملی مسکن به میزان ۴۰ هکتار برنامه ریزی شده است.


منبع:

1402/08/07
09:15:19
5.0 از 5
327
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان