ارسال پیامک اخطار به مالکان مسکن مهر هشتگرد

ارسال پیامک اخطار به مالکان مسکن مهر هشتگرد به گزارش فراز برج، تسنیم نوشت: شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با ارسال پیامکی به برخی مالکان واحدهای مسکن مهر نسبت به عدم تسویه بدهی چک های قدیمی آنها اخطار داد.بر اساس اعلام بانک مرکزی پذیرش و تبادل چک های صیادی قدیمی (دسته چک های صادرشده پیش از سال ۱۴۰۰) از نیمه مهر ماه سال جاری فقط در بانک صادرکننده چک قابل انجام بوده و دارندگان دسته چک های قدیمی باید نسبت به تعویض دسته چک خود اقدام نمایند.

بر این اساس دارندگان دسته چک های قدیمی می توانند با رفتن به شعب خود نسبت به تعویض این دسته چک ها با دسته چک های جدید (چک های صیادی بنفش رنگ) اقدام نمایند.

بلاتکلیفی مسکن25 هزار خانوار در شمال تهران / شهرداری مجوز ساخت و ساز نمی دهد

در وضعیتی که پذیرش چک های قدیمی در شعب بانکهای صادرکننده امکان پذیر است که شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با ارسال پیامکی به برخی مالکان مسکن مهر در مورد عواقب عدم تعویض چک های عرضه شده با چک های صیادی طرح جدید برای آنها اخطار داد. متن پیامک اخطار شرکت عمران هشتگرد به شرح زیر است؛

«نظر به اعلام بانک مرکزی در مورد عدم عرضه خدمات به دارندگان چک های قدیمی با عنایت به اینکه یک فقره چک قدیمی در وجه این شرکت دولتی دارد شایسته است جهت تعویض آن با چک های صیادی طرح جدید به محل شرکت مراجعه نموده و اقدامات لازم را به عمل آورید.

بدیهی است در غیر اینصورت عواقب قانونی عدم تسویه بدهی به عهده شما خواهد بود.»

۲۳۳۲۲۰منبع:

1402/08/11
13:10:17
5.0 از 5
168
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان