چگونه بهترین لوازم آشپزخانه را بخریم؟

چگونه بهترین لوازم آشپزخانه را بخریم؟ برندهای لوازم آشپزخانه می تواند متناسب با هر بودجه ای باشد.


جدای از مبلمان، لوازم آشپزخانه شما بیشترین پول را در هنگام مبله کردن خانه از جیب شما خارج می کند. در حالی که خانه‌ها در سنگاپور آشپزخانه‌های جمع و جور دارند، صاحبان خانه‌ها روی وسایل کاربردی سرمایه‌گذاری می‌کنند تا به آنها کمک کند تا در قسمت‌های آماده‌سازی و پخت غذا به راحتی کار کنند. سایت تپ سنج با وجود بسیاری از لوازم موجود در بازار، از جمله مواردی که به صورت آنلاین به فروش می رسند، خرید لوازم آشپزخانه می تواند یک فرآیند دلهره آور و گیج کننده باشد. از مدل‌های گران‌قیمت، انواع مقرون‌به‌صرفه، از جمع‌وجور تا چند منظوره، در اینجا نکاتی برای خرید لوازم آشپزخانه وجود دارد که به شما کمک می‌کند خریدی داشته باشید که به قیمت و تلاش شما ارزش دارد.

 

تپ سنج در بودجه به شما کمک می کند

برندهای لوازم آشپزخانه می تواند متناسب با هر بودجه ای باشد. تنظیم اهداف و بودجه خود قبل از خرید به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید و از خرج کردن بیش از حد جلوگیری کنید. اگرچه احتمال زیادی وجود دارد که از بودجه خود منحرف شوید، تنظیم یک برنامه به شما کمک می کند هزینه های خود را پیگیری کنید.

برنامه خرید را تحریک نکنید

فروش بزرگ، بسته نرم افزاری، و نسخه های جدید! این پیشنهادات ممکن است فرصت خوبی برای خرید جدیدترین لوازم آشپزخانه شما به نظر برسد، اما وسوسه خرید در این زمان‌ها می‌تواند منجر به پشیمانی خریدهایی شود که در آن به دلیل فشار برای خرید سریع، نمی‌توانید انتخاب‌های خود را به خوبی بسنجید. قبل از ورود به یک فروش یا بررسی نسخه های جدید، خوب است که تحقیق کنید و خرید خود را بر اساس نیازهای خود در مقابل خواسته ها و ظرفیت هزینه کنید.

نیازهای لوازم خانگی خود را شناسایی کنید

جدای از بودجه، مهمترین چیزی که در هنگام خرید لوازم خود باید در نظر بگیرید نیازهای آشپزخانه شماست. در حالی که برندهای لوازم خانگی مدل‌های مختلفی را ارائه می‌کنند که برای لوازم خانگی برقی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند، تمرکز بر لوازمی که 100% از آنها استفاده می‌کنید ضروری است. آیا عاشق شیرینی پزی هستید؟ سپس شما به یک فر نیاز دارید. اگر فقط از فر برای گرم کردن غذا استفاده می کنید، به سراغ مایکروویو فشرده تر بروید. اگر عاشق آشپزی و پذیرایی از مهمانان هستید، سعی کنید روی وسایل بزرگتر سرمایه گذاری کنید. از طرف دیگر، اگر به ندرت از آشپزخانه خود استفاده می کنید، وسایل کوچک تا متوسط ​​بهتر کار می کنند. اندازه و ظرفیت کارکرد لوازم خانگی شما باید به نحوه استفاده و تعداد دفعات استفاده از آنها بستگی داشته باشد.

اندازه و شکل آشپزخانه خود را در نظر بگیرید

هنگام خرید لوازم آشپزخانه ، خوب است که اندازه و پیکربندی آشپزخانه خود را در نظر بگیرید. اگر آشپزخانه جمع و جور دارید، ممکن است یک هود یا یخچال بزرگ در آن جا نگیرد. یک هود قابل توجه برای آشپزخانه اوپن HDB، جایی که چربی و دود در همه جا پخش می شود، مفید است.

ویژگی های مناسب را در تپ سنج با قیمت مناسب انتخاب کنید

خرید لوازم آشپزخانه ارزانتر به این معنی نیست که پول بیشتری پس انداز می کنید. خرید لوازم خانگی هوشمندتر و گرانتر به این معنی نیست که بهترین خرید را دارید. پس بهترین خرید چیست؟ بهترین خرید، داشتن عملکردهای مناسب لوازم خانگی برای نیازهای شما بدون کاهش بودجه با ارتقاءهای غیر ضروری است. بهتر است روی لوازم نسبتاً گران قیمتی سرمایه گذاری کنید که بیشتر به درد شما بخورد تا وسایل ارزان قیمتی که دوام زیادی ندارند. اگر با این فناوری راحت نیستید، خرید «لوازم هوشمند» ممکن است بهترین انتخاب نباشد. هنوز هم مهم است که اقلامی را تهیه کنید که با آنها راحت هستید.

سبکی را که دوست دارید انتخاب کنید

اگرچه عملکرد، قیمت و بهره وری انرژی مهم هستند، اما سبک مبلمان آشپزخانه شما نباید به خطر بیفتد. خوب است در فضایی کار کنید که به شما آرامش و رضایت بدهد. بنابراین هنگام خرید لوازم آشپزخانه خود، واحدهایی را انتخاب کنید که نه تنها کاربردی باشند بلکه از نظر زیبایی نیز جذاب باشند.

لوازم برقی کارآمد را در راهنمای خرید تپ سنج انتخاب کنید

تا زمانی که بودجه شما اجازه می دهد، هنگام خرید لوازم خانگی، مدل های کم مصرف را انتخاب کنید. در سنگاپور، کارایی انرژی از طریق رتبه بندی NEA (آژانس ملی محیط زیست) اندازه گیری می شود. هرچه امتیاز بالاتر باشد، دستگاه کارآمدتر است.

ویژگی های محصول را به درستی بخوانید

هنگام خرید لوازم خانگی خود، کافی نیست که به نمایش های بازاریابی عکس و ویدیو بسنده کنید. توجه دقیق به مشخصات بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که اندازه، کیفیت و عملکرد مناسب مورد نظر خود را دریافت می کنید. اگر می توانید، کمی تحقیق کنید تا متوجه شوید که مشخصات چیست تا بتوانید استفاده از لوازم خانگی خود را به حداکثر برسانید. به یاد داشته باشید، خرید آگاهانه تفاوت زیادی در بهبود سبک زندگی و تجربه آشپزی شما ایجاد می کند. برای زیبا سازی کابینت ها پیشنهاد می شود از برچسب کابینت استفاده کنید.

به دنبال بررسی آنلاین باشید

یکی از مواردی که خریداران لوازم خانگی آنلاین را نگران می‌کند این است که ممکن است محصولی معیوب دریافت کنند یا محصولی که آنطور که تبلیغ می‌شود کارایی نداشته باشد. بررسی های آنلاین در این شرایط کمک زیادی می کند. هنگامی که مرورهای آنلاین را مرور می کنید، ایده خوبی از قابلیت اطمینان محصولات و خدمات شرکت خواهید داشت. خریداران آنلاین تجربیات صادقانه خود را ارائه می کنند تا به شما کمک کنند بهترین محصولات و فروشگاه های قابل اعتماد را انتخاب کنید.

 

ویژگی هایی که هنگام خرید لوازم آشپزخانه باید به آنها توجه کنید

یخچال

در نهایت، یخچال پرمصرف ترین وسیله در آشپزخانه شماست، زیرا 24/7 کار می کند. یخچال ها بسیار پیشرفته و نوآورانه به نظر می رسند. قبل از اینکه توسط واحدهای مجلل مجذوب شوید، با ارزیابی نیازهای خود شروع کنید. اگر خانواده بزرگ‌تری دارید، خوب است روی یخچالی با ظرفیت بالا با عملکردهای پیشرفته سرمایه‌گذاری کنید که می‌تواند به شما کمک کند مواد غذایی بیشتری را برای مدت طولانی‌تری ذخیره کنید. مدل‌های کم مصرف هزینه بیشتری نسبت به واحدهای کلاسیک دارند، اما می‌توانند در درازمدت به شما در صرفه‌جویی بیشتر کمک کنند.

ماشین ظرفشویی

مانند یخچال شما، ظرفیت ماشین ظرفشویی شما بستگی به سبک زندگی شما و میزان بزرگی خانه شما دارد. اگر اغلب از مهمانان پذیرایی می کنید و اعضای خانواده بیشتری دارید، یک ماشین ظرفشویی با ظرفیت زیاد در خانه شما بسیار مفیدتر از سرمایه گذاری در مدل های فشرده تر است که آب و برق بیشتری مصرف می کنند. ماشین‌های ظرفشویی معمولی کنترل‌های ساده‌ای را ارائه می‌کنند، در حالی که مدل‌های پیشرفته عملکردهای پیچیده‌تری دارند و کارایی انرژی بیشتری دارند.

اجاق گاز آشپزخانه

اجاق‌های کانوکشن و اجاق‌های آشپزخانه در طیف گران‌تری قرار دارند، اما استفاده از آنها آسان است و از نظر انرژی کارآمد هستند. اگر یک آشپز خانه تازه کار یا یک نانوا هستید، انواع کانوکشن به شما کمک می کند تا عشق تازه کشف شده خود به آشپزی را بدون هیچ زحمتی کشف کنید. واحدهای همرفت نیز برای استفاده ایمن تر هستند.

هود اجاق گاز

هنگام خرید لوازم اصلی آشپزخانه، تهویه آشپزخانه خود را فراموش نکنید. هودهای اجاق گاز مختلف عملکرد و کارایی متفاوتی دارند. برخی از واحدها عملکردهای نوآورانه تری نسبت به سایرین دارند و بنابراین گرانتر هستند. هنگام خرید هود اجاق گاز، اندازه اجاق گاز، نمای مناطق آشپزخانه و سایر عناصر گرمایی را در نظر بگیرید. اعتماد به نفس یکی از عوامل کلیدی است که به شما کمک می کند تا از خرید لوازم خانگی خود عبور کنید . اگر به اندازه کافی تحقیق کنید و تلاش کنید تا محصولات احتمالی خود را بشناسید، می توانید اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه خود را با وسایل مناسبی پر خواهید کرد که مطمئنا از استفاده از آنها لذت خواهید برد.

1402/12/03
16:33:16
5.0 از 5
413
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان