قیمت کانکس ساندویچ پانل ویلایی

قیمت کانکس ساندویچ پانل ویلایی فراز برج: کانکس های ویلایی شرکت کانکس تهران یکی از انواع سازه های پیش ساخته هستند که در این ایام طرفداران بسیاری دارند.


کانکس ویلایی شرکت کانکس تهران

کانکس های ویلایی شرکت کانکس تهران یکی از انواع سازه های پیش ساخته هستند که در این ایام طرفداران بسیاری دارند . سازه های پیش ساخته یکی از بهترین راه ها برای داشتن سازه ای مدرن است . سرعت بالای اجرا ، تنوع در لوازم ساخت و دوام و استحکام بالای این سازه ها سبب شده است که بسیاری از افراد به خصوص در مناطق ویلایی نشین کشور ، به دنبال خانه و ویلاهای پیش ساخته باشند.

کانکس های ویلایی در متراژهای و ابعاد مختلف و به صورت یک طبقه ، دوبلکس و تریبلکس در بازار دیده می شوند . لوازم و متریال بکار رفته در ساخت این سازه ها بسیار تنوع دارند ولی از نظر شرکت کانکس تهران بهترین نوع متریال مصرفی از نوع ساندویچ پانل می باشد.

کانکس ویلایی چیست ؟

کانکس ویلایی یک سازه از پیش ساخته می باشد که کاملاً شبیه به ساختمان های ویلایی است . این سازه ها دارای اسکلت فلزی ، چوبی و یا ترکیبی از هر دو هستند و دیوارها و سقف این سازه ها می توانند از جنس فلزی ، سمنت برد ، ساندویچ پانل ، کامپوزیت و یا فایبرگلاس باشند.

برای کفسازی در این سازه ها عموماً  از سرامیک استفاده می شود که خاصیت ضد آب دارد و در برابر شرایط بد براحتی آسیب نمی بینند . بهتر است درب و پنجره های این سازه ها را از نوع یو پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره انتخاب کرد . و برای افزایش ایمنی داخل این سازه ها تمامی درب و پنجره ها را به حفاظ فلزی مجهز نمود . این نوع از متریال از قدرت عایقی بسیار بالایی برخوردار هستند و دارای استحکام بسیار خوبی می باشند.

کانکس های ویلایی دارای امکانات رفاهی هستند و این امکانات شامل سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، اتاق های خواب و پذیرایی هستند . به طور کلی شما هر آنچه که در یک ساختمان ویلایی انتظار داشته باشید ، در این سازه ها دیده می شود.

اگر کانکس های ویلایی در ابعاد کوچک ساخته شوند در محل کارگاه شرکت کانکس تهران ساخته می شود . و برای نصب نهایی به محل مورد نظر منتقل می شوند . ولی اگر این سازه ها در ابعاد بزرگ ساخته شوند نیاز است آنها را در چند قطعه تولید نمود و برای نصب نهایی به محل مورد نظر حمل شود . البته در صورتی که به هر دلیلی نشود این سازه ها را به محل مورد نظر حمل نمود می توانیم آنها را در همان محل به طور کامل تولید کرده و به خریدار تحویل دهیم.

زمان ساخت کانکس های ویلایی

یکی از مهمترین محاسن ساخت یک کانکس ساندویچ پانل ویلایی را می توانیم سرعت ساخت بالای این سازه ها دانست . همین عامل سبب شده است که بسیاری از افراد که زمان کمی برای ساخت دارند از این نوع از سازه ها بهره ببرند . به طوری که در شرایط عادی براحتی می توانیم یک کانکس 40 متر مربع را در مدت 20 روز تولید کرده و تحویل داده و همچنین در صورت سفارش یک کانکس با ابعاد 80 متر مربع این زمان ساخت می تواند حدود 40 روز باشد.

ویژگی کانکس های ویلایی

همانطور که می دانید کانکس پانلی ویلایی یک سازه از پیش ساخته است که می توانیم با مصالح و متریال مختلف و در ابعاد گوناگون ساخته شوند . این نوع از کانکس ها با ویژگی های خاصی که دارند ، می توانند انتخاب های خوبی برای افراد مختلف باشند . از این دست از ویژگی ها می توانیم به این موارد اشاره کنیم:

امکان شخصی سازی : از نظر شرکت کانکس تهران مهمترین ویژگی کانکس ویلایی را می توانیم امکان شخصی سازی آن بدانیم . یعنی شما می توانید هر مدلی که دوست داشته باشید کانکس خود را سفارش دهید.

امکان جابجایی : از نظر برخی از مشتریان مهمترین ویژگی یک کانکس ویلایی را می توانیم قابلیت حمل و نقل این سازه ها بدانیم . این ویژگی سبب می شود که در صورت عدم نیاز به سازه در محل نصب اولیه ، براحتی این سازه ها را به محل جدید منتقل نمود.

امکان نصب در هر شرایط اقلیمی : این سازه ها قابلیت نصب در هر شرایط اقلیمی را دارد . و انواع زیادی از این سازه ها در شمال ، جنوب ، کویر ، کوهستان و در هر شرایط آب و هوایی به تعداد زیاد نصب و راه اندازی شده اند . البته در فضاهای مختلف مانند بالای تپه ها و در دامنه کوه ها و مکان های صعب العبور نصب آنها براحتی قابل انجام است.

هزینه ساخت پائین : از دیگر مزایای ساخت این سازه ها می شود به هزینه ساخت پائین آنها نسبت به ساختمان های سنتی اشاره کرد . زیرا متریال مصرفی در ساخت این سازه ها از قیمت کمتری نسبت به دیگر مصالح برخوردار هستند . از این رو هزینه نهایی ساخت آنها نسبت به ساختمان های سنتی کمتر است.

عدم نیاز به مجوز برای ابعاد کوچک : اگر سازه شما در ابعاد کوچک طراحی و ساخته شود و نیازی به اجرای فوندانسیون و پی سازی نداشته باشید نیازی به اخذ مجوز ندارید . ولی اگر سازه شما در ابعاد بزرگ ساخته شود و برای این منظور نیاز به اجرای فوندانسیون و پی سازی داشته باشید نیاز است که مجوزهای لازم را از مراجع مورد نظر بگیرد.

عایق بسیار خوب در برابر سرما و گرما : یک کانکس ویلایی خوب و مدرن با توجه به اجرای عایق های مناسب می توانند بهترین مقاومت را در برابر گرما و سرما از خود نشان دهند . از بهترین نوع این عایق ها می توانیم به ساندویچ پانل ، پشم سنگ و پشم شیشه اشاره کرد . تمامی این نوع از عایق ها کیفیت و کارایی خوبی در ساختمان سازی از خود نشان داده اند.

مقاومت در برابر زلزله : با توجه به سبک سازی و از طرف دیگر یکپارچه بودن اسکلت ( استراکچر ) این سازه ها ، حداکثر مقاومت در برابر زلزله در آنها مشاهده شده است . و همین مزیت مهم سبب شده است که در برخی از کشورهای جهان به این موضوع توجه ویژه ای نموده و از صنعت سازه های سبک سازی بیشترین حمایت را انجام دهند.

قیمت کانکس ساندویچ پانل ویلایی

برای ساخت یک کانکس ویلایی نیاز است که از متریال مختلفی استفاده نمود و تمامی این متریال از قیمت های مختلفی برخوردارند و پس از مشخص شدن قیمت متریال مصرفی تولید کنندگان 30 درصد را به عنوان هزینه های کارگری و سود شرکت در نظر می گیرند . ما در شرکت کانکس تهران از این فرمول برای محاسبه قیمت نهایی یک سازه استفاده می کنیم.

مهمترین عوامل موثر بر قیمت کانکس ویلایی

متراژ کانکس ویلایی : اولین و مهمترین عامل موثر بر قیمت کانکس ویلایی را می توانیم متراژ و ابعاد این سازه ها در نظر گرفت . و قاعدتاً نیز هر چقدر متراژ یک کانکس بیشتر باشد قیمت این سازه ها نیز افزایش خواهد یافت.

نوع طراحی کانکس ویلایی : طراحی کانکس نیز در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است . مطمئناً اگر کانکس ویلایی شما یک طبقه باشد قیمت ساخت آن کمتر از یک کانکس ویلایی دو طبقه و یا دوبلکس می باشد.

مصالح مصرفی در ساخت کانکس : مصالح مصرفی در ساخت این سازه ها ، در قیمت آن موثر است . به طور مثال هزینه ساخت یک کانکس تیر ورق ( کانکس با متریال معمولی ) بسیار کمتر از ساخت این سازه ها با ساندویچ پانل می باشد . البته بهتر است بدانید که عایق مصرفی در کانکس تیر ورق معمولاً پلی استایرن بوده که عایق قدرتمندی نیست ولی در ساندویچ پانل ها این عایق مصرفی از نوع پلی اورتان ( پلی یورتان ) بوده که عایقی گرانتر و بسیار با کیفیت است.

بهتر است کف کانکس از مواد ضد آب ساخته شود و بهترین نوع از کفسازی نیز با سرامیک انجام خواهد شد . این نوع از کفسازی بسیار مقاوم و با کیفیت بوده و دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد . و همچنین این نوع از کفسازی نسبت به رطوبت نیز بسیار مقاوم بوده و دچار پوسیدگی نخواهد شد . البته بهتر است قبل از اجرای کف کانکس آن را حداقل دوبار رنگ آمیزی نموده و یا با قیر به طور کامل پوشش داد.

امکانات رفاهی و تجهیزات کانکس ویلایی

نیاز است بدانید که یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کانکس ویلایی ، تنوع بسیار زیاد در تجهیزات و امکانات رفاهی این سازه ها است در شرکت کانکس تهران  و تمامی تجهیزات تهویه و گرمایش و سرمایش به انتخاب مشتری انجام می شود . و براحتی می توانیم در این سازه ها امکاناتی مانند استخر ، سونا ، تراس های مختلف و دیگر موارد قابل اجرا است . ولی به طور کلی در این سازه ها حداقل باید از سرویس بهداشتی ، حمام ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، کمد دیواری و دیگر امکانات بهره برد.

در انتها خدمت شما عزیزان عرض می کنم که شرکت کانکس تهران یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی معین کانتین است ، این شرکت می تواند در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس ویلایی و کانکس ساندویچ پانل به شما عزیزان در این زمینه مشاوره و راهنمایی لازم را ارائه دهد . شما عزیزان می توانید از نمایشگاه دائمی ما به آدرس : تهران ، بزرگراه آزادگان ( شمال به جنوب ) ، بعد از تهرانسر ، بعد از جاده قدیم کرج ( 65 متری متوسلیان ) ، نبش فرعی اول ، گروه صنعتی معین کانتین مراجعه کنید و یا در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره میتوانید با گروه مشاوران معین کانتین با شماره 09121434310 ارتباط برقرار نموده و از راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید.

 

منبعکانکس تهران

1403/01/26
19:21:42
5.0 از 5
277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان