گفت وگو با فراز برج؛

امکان ثبت نام جدید در نهضت ملی مسکن استان سمنان وجود دارد

امکان ثبت نام جدید در نهضت ملی مسکن استان سمنان وجود دارد به گزارش فراز برج، معاون استاندار سمنان با اشاره به اینکه سامانه نهضت ملی مسکن در استان همچنان باز است، اظهار داشت: به جز دو شهر بزرگ استان در بقیه شهرها و روستاها امکان ثبت نام جدید وجود دارد.محمد حمیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به سوالی در رابطه با آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن بیان نمود: در شهرهایی که کماکان مشکل زمین وجود ندارد و زمین برای نهضت ملی مسکن تأمین شده، ثبت نام هم ادامه دارد و مردمی که شرایط دریافت زمین در این طرح را دارند کماکان می توانند ثبت نام کنند.
وی با اشاره به اینکه سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن به جز در شهر سمنان و شاهرود، باز بوده و مردم می توانند برای دریافت زمین ثبت نام کنند، اضافه کرد: در دو شهر بزرگ استان هم سامانه به علت تأمین زمین برای افرادی که قبلاً ثبت نام کرده اند مسدود است وگرنه در صورت تأمین زمین باز خواهد شد.
معاون عمرانی استاندار سمنان بیان نمود: برای تمام کسانی که ثبت نام کرده و پول واریز کرده اند در تمام استان زمین پیشبینی شده و اغلب به جز سمنان، این زمین ها واگذار شده است و مشکلی در اینباره نداریم.
حمیدی با اشاره به اینکه واگذاری های زمین در چارچوب نهضت ملی مسکن به جز سایت پیام نور سمنان و یک هزار واحدی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در شاهرود، مابقی به صورت خودساز هستند، تصریح کرد: دولت زمین را به مردم می دهد تا خودشان هر طور می خواهند بسازند و در این راه از تسهیلات هم بهره مند شوند.
وی با اشاره به اینکه مبحث مهم برای دولت آماده سازی زمین ها و قطعات و سایت ها برای واگذاری به مردم است چون که مردم باید فورا پس از دریافت زمین ها را بسازند، اضافه کرد: در نشست های مختلف پیرامون وظایف دستگاههای مختلف استان سمنان پیرامون آماده سازی زمین ها، تاکید گردیده است.
معاون استاندار سمنان اظهار داشت: شهرداری ها وظیفه آماده سازی زمین ها و تسطیح آنها برای واگذاری به مردم در چارچوب نهضت ملی مسکن را در تمام استان سمنان بر عهده دارند که خوشبختانه همکاری خوبی را هم تابحال شاهد بوده ایم.


منبع:

1403/02/13
11:23:12
5.0 از 5
378
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان