خط ریلی یزد - اقلید تا 2 ماه آینده تکمیل و افتتاح می گردد

خط ریلی یزد - اقلید تا 2 ماه آینده تکمیل و افتتاح می گردد به گزارش فراز برج، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: خط ریلی یزد - اقلید در مراحل پایانی قرار دارد که با عنایت به تأمین منابع مالی مورد نیاز و پیشرفت فیزیکی پروژه، حداکثر باید تا دوماه آینده تکمیل و افتتاح شود.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی امشب ۲۸ اردیبهشت ضمن سفر به استان یزد در مورد تکمیل راه آهن یزد - اقلید، اظهار داشت: این خط ریلی در مراحل پایانی قرار دارد، البته در این خصوص به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل تاکید کردم و با عنایت به پیشرفت کار حداکثر تا دو ماه آینده این مسیر ریلی تکمیل خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی با تکیه بر این که منابع مالی لازم برای تکمیل این مسیر ریلی تأمین شده، اضافه کرد: راه آهن یزد - اقلید یکی از مسیرهای مهم ریلی کشور است که با تکمیل آن تمامی کشور منتفع خواهد شد؛ همینطور این مسیر ریلی علاوه بر کارکرد مسافری، کارکرد حمل بار را هم دارد.
رشد ۵۸ درصدی ترانزیت در سال گذشته
بذرپاش با یادآوری این مطلب که پارسال ترانزیت ۵۸ درصد رشد داشت، اظهار داشت: در دو ماهه سالجاری رشد ترانزیت ۵۵ درصد به ثبت رسید. یادآور می شوم در مسافرت روز گذشته به بندر امیرآباد استان مازندران، اعلام گردید که تخلیه و بارگیری در این بندر مهم ۴۵ درصد رشد داشت.


منبع:

1403/02/29
09:54:09
5.0 از 5
378
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان