در گفتگو با مهر اعلام شد؛

پرداخت بیمه بدنه سانچی بعد از آخر بررسی علت سانحه

پرداخت بیمه بدنه سانچی بعد از آخر بررسی علت سانحه فراز برج: مدیرعامل شركت ملی نفتكش با اشاره به پوشش ۱۰۰ درصدی بیمه بدنه سانچی اظهار داشت: شركت های بیمه گر داخلی و خارجی بعد از آخر بررسی علت سانحه خسارت بیمه بدنه را پرداخت می كنند.سیروس كیان ارثی در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت بیمه كشتی نفتكش سانچی با اشاره به اینكه این كشتی به صورت ۱۰۰ درصد بیمه بوده است اظهار نمود: ۷۰ درصد بیمه بدنه سانچی را بیمه گران خارجی به رهبری یك شركت بیمه نروژی انجام داده بود و ۳۰ درصد هم از جانب دو شركت بیمه گر معتبر داخلی تعهد شده بود.
وی درباره زمان پرداخت حق بیمه كشتی هم خاطرنشان كرد: شركت های بیمه گر تا زمانی كه بررسی كارشناسان درباره علت و مقصر حادثه به اتمام نرسد، خسارت بیمه بدنه سانچی را پرداخت نخواهند كرد. كارشناسان خودِ شركت های بیمه از دو بخش بیمه بدنه و بیمه حوادث، هر دو كشتی را بررسی و وضعیت را اعلام می كنند و بعد از سپری شدن مراحل قانونی، شرایط برای پرداخت خسارت از جانب شركت های بیمه گر فراهم می گردد.
مدیرعامل شركت ملی نفتكش درباره نحوه هزینه كرد بیمه سانچی اضافه كرد: برای نوسازی ناوگان شركت نفتكش برنامه ریزی كرده ایم كه جزء برنامه های راهبردی ۵ ساله این شركت برای توسعه ناوگان گنجانده شده است. تعداد ناوگانی كه مقرر است خریداری شود هم برنامه ریزی شده كه به مرور اطلاع رسانی خواهد شد.

1396/12/07
16:54:32
5.0 از 5
4840
تگهای خبر: بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان