پیشنهاد حكمیت بیطرف در كشمكش نظام مهندسی

پیشنهاد حكمیت بیطرف در كشمكش نظام مهندسی فراز برج: تسنیم نوشت: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان كشور در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد تشكیل كمیته ای برای حل اختلاف به وجود آمده مرتبط با بخشنامه ها و ابلاغیه های آخوندی را داد.فرج الله رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان كشور اعلام نمود آماده مذاكره با این وزارتخانه برای حل مسائل پیش آمده مرتبط با بخشنامه های آخوندی است.
وی اظهار داشت: به نظرمن همه تلاطم ها منجر به حل این مسئله نشده است، نه خواسته وزارت راه و شهرسازی تامین شده و نه خواسته سازمان نظام مهندسی ساختمان.
وی با تاكید بر این كه تا قیامت می توانیم پینگ پنگ بازی نماییم، خاطرنشان كرد: از این اتفاقات می توانیم این درس را بگیریم كه باید رویه را تغییر داده و با مذاكره اختلاف را حل نماییم.
وی اضافه كرد: طی چند ماه اخیر همواره گفته ایم كه باید به یك دیالوگ مشترك برسیم، وقت آن رسیده كه به جای مقابله، تامل نماییم تا سازمان نظام مهندسی به استقلال برسد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان كشور با بیان این كه دو طرف باید به مسائل اهمیت داده و به مشتركات برسیم درباره حسن قربانخانی رئیس تعلیق شده نظام مهندسی استان تهران اظهار داشت: وی از جانب وزیر راه و شهرسازی از تمام سمت هایی كه داشته تعلیق شده، اما از نظر ما هنوز در سمت خودش است.
رجبی با یادآوری این كه "با دوستان وزارت راه و شهرسازی مباحثی در این رابطه داشته ایم" اظهار نمود: برای حل مسائل پیش آمده نباید به صورت جزیره ای عمل شود.
در ادامه تغییر رویه رئیس شورای مركزی نظام مهندسی ساختمان، وی در نامه ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی از آخوندی خواسته با حكمیت بیطرف رئیس اسبق نظام مهندسی ساختمان تهران برای حل مشكلات پیش آمده موافقت كند.

3535


1397/02/12
14:39:42
5.0 از 5
4794
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان