لاهوتی: از طلاق هم مالیات بر ارزش افزوده می گیرید

لاهوتی: از طلاق هم مالیات بر ارزش افزوده می گیرید فراز برج لاهوتی: از طلاق هم مالیات بر ارزش افزوده می گیرید


به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، وی ادامه داد: «در طول 40 سال قبل ما همه مسایل اقتصادی كشور را به دشمنی دشمنان گره زدیم. این در شرایطی است كه رهبری همیشه دقت كردند كه در نام گذاری سال، یك مبحث اقتصادی را انتخاب كردند.
وی با اشاره به اینكه ما مدیران دولتی را مدیران خوبی می دانیم، افزود: در شرایط كنونی اقتصاد كه ضد ما اتاق جنگ تشكیل شده است، باید فرمانده جنگ مشخص شود.
وی با انتقاد از روند خصوصی سازی هم اظهار داشت: كشت و صنعت مغان در زمان شما واگذار شده است. حداقل پایه مزایده از 2200 میلیارد تومان باید دو برابر می شد، اما با 1700 میلیارد تومان آن را فروختید. این واگذاری به شركتی بود كه هیچ سابقه ای در این خصوص ندارد. وقتی شركتی این چنینی این معامله را انجام می دهد، تاراج است، واگذاری نیست.
او اضافه كرد: شما تورم نقطه به نقطه را می بینید كه از شهریور 96 تا سال 97 حدود 9.4 درصد است این بدان معناست كه تورم تا آخر سال باید به 60 درصد برسد.
لاهوتی اظهار داشت: این انصاف است؟ نرخ ارز در 13 شهریور 96 حدود 3 هزار و 888 تومان بود اما روز گذشته بیش از 10 هزار تومان بود، یعنی در یك سال 170 درصد رشد اتفاق افتاده است. دقت كنید این فشار به مردم می آید.
این نماینده با تاكید بر اینكه بی ثباتی در بازار ارز در حال افزایش می باشد، افزود: اغلب پیمانكاران از شركت در مناقصات منصرف شدند. نقدینگی در شروع دولت 450 هزار میلیارد تومان بود، اما در شرایط كنونی یك هزار و هفتصد هزار میلیارد تومان است. این نقدینگی هم كار آمریكایی هاست؟
او در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: شما در نرخ سود بانكی و نرخ ارز دستوری عمل كردید. از فروردین تا تیرماه امسال 20 هزار میلیارد تومان كابه التفاوت نرخ ارز به جیب افرادی ریخته شد كه ثبت سفارش كردند، اما واردات انجام ندادند.
وی اظهار داشت: 180 میلیون دلار در یكی از استان های غربی كشور ثبت سفارش شده و با هماهنگی با صرافی های داخل كشور و صرافی های تركیه وارداتی صورت نگرفته است.
او اظهار داشت: دولت اعتقاد دارد كه قاچاق را از 25 به 12.5 میلیون دلار رسانده، اما من این آمار را قبول ندارم، قاچاق كالا 20 میلیون دلار است.
وی اظهار داشت: از 6800 دستگاه خودرویی كه گفتند سایت را هك كردند و وارد كشور شد، 1900 دستگاه در داخل گمرك ترخیص شده است. آیا گمرك زیر نظر شما نیست؟ لاهوتی اضافه كرد: مالیات راهی است كه همه ما به آن اعتقاد داریم، اما مالیات بر ارزش افزوده به صورت مضاعف وصول می گردد و از یك كالا چند بار وصول می گردد. شما از طلاق مالیات بر ارزش افزوده می گیرید. شما وزیر اقتصاد هستید! 223225

1397/06/04
20:03:11
5.0 از 5
5089
تگهای خبر: اقتصاد , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان