اخطار به دلالان: هرگونه انتقال و خرید و فروش حواله خودروهای سایپا غیرقانونی می باشد

اخطار به دلالان: هرگونه انتقال و خرید و فروش حواله خودروهای سایپا غیرقانونی می باشد فراز برج اخطار به دلالان: هرگونه انتقال و خرید و فروش حواله خودروهای سایپا غیرقانونی می باشد


«قاسم خاكی جوان» امروز پنجشنبه اضافه كرد: یكی از شرایط شركت سایپا در پیش فروش اخیر خودرو، عدم برخورداری خودروها از قابلیت صلح و انتقال آنها به نام شخص دیگری بود. خاكی جوان بیان داشت: با این وجود در ایام اخیر شاهدیم بازار خرید و فروش حواله خودروهای این گروه داغ شده، اما باید گفت هیچ ربطی به سایپا ندارد و این شركت با شرط در نظر گرفته شده، خودروها را به نام فرد دیگری صلح نمی كند.

خاكی تصریح كرد: این روزها سفته بازی در بازار خودرو متاثر از مبحث نقدینگی های سرگردان باب شده و عده ای با هدف كسب درآمد بیشتر به آن متمایل شده اند، اما سایپا برای جلوگیری از این موضوع، شرط نبود قابلیت صلح را به شرایط پیش خرید فروش اضافه كرد.

وی توضیح داد: در پیش فروش های سری های قبل وقتی خودرو توسط مشتری پیش خرید می شد، می توانست پیش از تحویل خودرو به هر علت آن را به فرد دیگری واگذار كند و شركت هم قرارداد پیش خرید را منتقل می كرد، اما در دوره جدید ثبت نام ها این قضیه منتفی شده است و از نظر این شركت، حواله ها در مرحله پیش خرید قابلیت انتقال ندارد.

متقاضیان در طرح پیش فروش سایپا 50 هزار دستگاه خودرو ثبت نام كردند.
طرح پیش فروش سایپا از ساعت 10 بامداد چهارشنبه (چهاردهم شهریور) شروع شد و تا ساعت 13 و 45 دقیقه پنجشنبه همان هفته (پانزدهم شهریور) ادامه یافت.

در این طرح، خودروهای سایپا 131 و 132، تیبا، تیبا2، ساینا، وانت سایپا151 و وانت نیسان به فروش رفت.

29 درصد ثبت نام كنندگان از استان های تهران و البرز بیشترین خودروها را پیش خرید كردند و بعد از آن متقاضیان استان های خراسان رضوی، اصفهان و فارس به ترتیب با 9، هشت و هفت درصد در رده های بعدی قرار داشتند. 47 درصد متقاضیان از سایر استان ها موفق به خرید خودرو شدند.

63 درصد خریداران مرد و 37 درصد هم زن بودند.

روند تولید شركت خودروسازی سایپا نشان می دهد، سال گذشته 615 هزار و 370 خودرو سواری و 46 هزار و 350 دستگاه وانت تولید شد.
پارسال مجموع تولیدات این شركت 666 هزار و 488 دستگاه بود. 23231

1397/06/22
17:23:01
5.0 از 5
5150
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان