پیشنهاد یك گردشگر برای جذب توریست در كشور

دعوت از گردشگران معروف جهان برای معرفی بهتر ایران

دعوت از گردشگران معروف جهان برای معرفی بهتر ایران فراز برج: یك توریست مشهدی اظهار داشت: ایران را با دعوت از گردشگران معروف خارجی بهتر می توان به مردم دنیا معرفی نمود.


فتانه صادقی در گفت وگو با ایسنا- منطقه خراسان درباره وضعیت گردشگری در ایران پیشنهاد داد: با دعوت از گرشگران معروف كشورهای دیگر به ایران به صورتی كه هزینه های آنان را پرداخت نماییم، می توان قدمی در تغییر نگرشی كه دیگر كشورها نسبت به كشورمان دارند به وجود آورد و سبب افزایش گردشگر شد.

وی افزود: بعنوان شهروند به تنهایی با استفاده از سایت كوچ سرفینگ با قبول هزینه های اقامت گردشگر می توان قدمی در تغییر نگرش گردشگر ها و دیدن تصورات بهتر از كشور برداشت.

این توریست خاطرنشان كرد: بوم گردی ها در كشورمان نقش بسیاری در تعامل فرهنگی دارند و سبب می گردد گردشگران كشورهای دیگر به خوبی با غذاهای سنتی و به شكلی با خانه های اصیل ایرانی آشنا گردند.

صادقی درباره تنها سفر كردن هایش می گوید: چون خانم هستید امكان خطرهای بیشتر هم هست اما با این وجود امكان دارد به این دلیل كه خانم هستید كمك ها و تشویق های روانی بسیاری داشته باشید؛ زمانی كه تنها سفر می كنید با رعایت كردن اصولی می توان احتمال بروز خطر را كاهش داد.

وی تصریح كرد: زمانی كه سفر را شروع می كنید و به مقصد می رسید به آن دلیل كه شناخت بهتری از خودتان پیدا كرده اید سفر شما را به مقصدهای دیگری هم خواهد برد.

این توریست در مورد كار در سفر افزود: در سفر به كشورهای دیگر به آن دلیل كه كارت اعتباری نداریم مشكل انتقال پول از كشورمان به كشوری كه رفته ایم وجود دارد و مجبور هستیم پول نقد به همراه ببریم كه احتمال دزدی و گم شدن وجه نقد هم هست كه این سبب شده به فكر كار در سفر در سفرهایی به خارج از كشور باشم.

صادقی اضافه كرد: كار در سفرم آموزش زبان انگلیسی است در بنگلادش قرار بود به صورت داوطلبانه به مردم محلی زبان یاد دهیم اما بعد از آن مردم محلی مبلغی را بابت آموزش به ما دادند در مالزی هم به شخصی كه آزمونی داشت با او زبان تمرین كردیم همینطور در ارمنستان هم این اتفاق برایم افتاد.

وی درباره سه موردی كه در سفرهایش از آن استفاده می نماید، عنوان كرد: در سفرهایم از سیستم ترجمه گوگل استفاده بسیاری می كنم و همینطور شرایط آب وهوا و شرایط ویزا برای كشورهای دیگر همچون مواردی است كه بررسی می كنم تا دچار مشكل نشوم.

این توریست با اشاره به كوله كوچكش بیان كرد: در سفر شرایط را چندان سخت نمی گیرم و از لباس و وسایل بسیار محدودی استفاده می كنم برای اقامت هم از هاستل و خانه مردم محلی استفاده می كنم كه هزینه كمتری را برای من به همراه دارد.
1397/08/05
14:48:54
5.0 از 5
4911
تگهای خبر: كشور , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان