استاندار تهران:

تكمیل ۲۲ درصد از مسكن مهر پردیس

تكمیل ۲۲ درصد از مسكن مهر پردیس به گزارش فراز برج استاندار تهران اظهار داشت: حدود ۲۲ درصد از مسكن مهر پردیس به طور كامل تكمیل شده است و باقیمانده آن به همراه تكمیل زیرساخت ها واگذار خواهد شد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد حسین مقیمی در جلسات و ملاقات مردمی كه در خلال پنجمین سفر شهرستانی خود به پردیس برگزار كرد، در مورد طرح جامع فرهنگی پردیس تصریح كرد: دستگاه های فرهنگی و اموزشی مانند مربوز آموزش و پرورش و میراث فرهنگی و گردشگری باید شرایط را برای توسعه فرهنگی در شهر پردیس فراهم كنند.
وی افزایش جمعیت پردیس را مورد اشاره قرار داده و اضافه كرد: این شهر و نیاز مبرم به ایجاد مراكز فرهنگی همچون فرهنگسراها، كتابخانه ها و مساجد دارد كه باید در برنامه های توسعه فرهنگی به آن پرداخته شود.
استاندار تهران سپس به ایجاد كمربند سبز در پردیس و بومهن اشاره كرد و اظهار داشت: این كمربند با همكاری اداره منابع طبیعی، آبفا و محیط زیست استان تهران احداث شود تا علاوه جلوگیری از توسعه بی رویه شهر باعث تعیین محدوده قانونی و حریم شهرهای بومهن و پردیس شود.
مقیمی همینطور در ملاقات مردمی ساخت بیمارستان، معابر، فروشگاه ها، مساجد و دیگر زیر ساخت های مسكن مهر پردیس باید در اولویت باشد، اظهار داشت: این مورد در دولت در حال انجام می باشد و بعد از تكمیل زیرساخت ها خانه ها بهره برداری و واگذار می شوند.
استاندار تهران اضافه كرد: حدود ۲۲ درصد از مسكن مهر پردیس به طور كامل تكمیل شده است و باقیمانده آن به همراه تكمیل زیرساخت ها واگذار خواهد شد و در این زمینه تیم تخصصی مسئولان و كارشناسان هفتگی جلساتی برگزار می كنند و پیگیری ها از جانب فرماندار در حال انجام می باشد.
 

1396/09/10
00:12:23
5.0 از 5
5979
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان