یك بازنشسته دیگر مجوز ابقا دریافت كرد، مهرآبادی در مسكن مهر ماند

یك بازنشسته دیگر مجوز ابقا دریافت كرد، مهرآبادی در مسكن مهر ماند فراز برج: وزیر راه و شهرسازی طی حكمی احمد اصغری مهرآبادی را كه به دنبال اجرای قانون بازنشستگی، از سمت خود كناره گیری كرده بود، بار دیگر در سمت قائم مقام وزیر در طرح مسكن مهر ابقاء كرد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی طی حكمی احمد اصغری مهرآبادی را بعنوان قائم مقام وزیر در طرح مسكن مهر منصوب و ابقاء كرد.
وی قبل از این به دنبال ابلاغ و اجرای مصوبه اصلاح قانون بازنشستگی، مشمول این قانون شده و از سمت خود كناره گیری كه بر مبنای اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، این انتصاب با پیمودن مراحل قانونی و دریافت مجوزهای لازم صورت گرفته است.
متن حكم اسلامی خطاب به مهرآبادی به شرح زیر است:
جناب آقای احمد اصغری مهرآبادی
سلام علیكم
با توجه به مراتب تعهد، تخصص و سابقه طولانی جنابعالی در امر زمین و مسكن و با عنایت به لزوم اتمام و تحویل پروژه های مسكن مهر، همچنان بعنوان قائم مقام وزیر در طرح مسكن مهر منصوب و ابقاء می گردید. جهت نیل به هدف مذكور موارد زیر را مدنظر قرار دهید.
۱- به منظور انجام هماهنگی های لازم در امور مسكن مهر در وزاتخانه، شورایی تحت عنوان شورای مسكن مهر با مسئولیت اینجانب و نایب رئیسی جنابعالی تشكیل می گردد. اعضای این شورا عبارتند از وزیر راه و شهرسازی، قائم مقام وزیر در طرح مسكن مهر، معاون امور مسكن و ساختمان، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن، مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید، مدیرعامل بانك مسكن و رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، جلسات شورا همه هفته روزهای شنبه در دفتر اینجانب برگزار می شود.
۲-پیگیری و انجام هماهنگی لازم بین دستگاه های عضو شورا و همینطور با دستگاه های كشوری و لشكری با استفاده از جنابعالی صورت خواهد گرفت.
در انجا این مأموریت مهم، كلیه معاونین محترم، مدیران سازمان ها و شركت های تابعه و مدیران كل راه و شهرسازی كمال همكاری را با جنابعالی خواهند داشت.
تصمیمات جنابعالی بعنوان نماینده تام الاختیار اینجانب لازم الاجراست.
امید است با توكل به خداوند متعال و رهنمودهای مقام معظم رهبری، سیاست ها و تأكیدات رئیس جمهور محترم درمورد تكمیل و تحویل پروژه های مسكن مهر به متقاضیان عزیز موفق و مؤید باشید.گزارش عملكرد جنابعالی هر دو هفته یكبار تهیه و عرضه گردد.
محمد اسلامی


1397/09/07
18:41:51
5.0 از 5
5074
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان