معاون وزیر راه و شهرسازی:

پرونده مسكن مهر ۹۸ بسته می شود، افزایش ۱۰ میلیونی وام مسكن مهر

پرونده مسكن مهر ۹۸ بسته می شود، افزایش ۱۰ میلیونی وام مسكن مهر فراز برج: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن با تاكید بر این كه طرح مسكن مهر سال ۹۸ به اتمام می رسد، اظهار داشت: تسهیلات این طرح از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان افزایش می یابد.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان اظهار داشت: بر مبنای رویكرد و تاكید دولت پروژه های مسكن مهر در سطح كشور باید سال ۱۳۹۸ تكمیل و پرونده آنها بسته شود ازاین رو برای شتاب در روند نهایی شدن این پروژه ها مبحث افزایش تسهیلات از ۳۰۰ میلیون ریال به ۴۰۰ میلیون ریال در دست پیگیری است كه بزودی عملیاتی می گردد.
وی افزود: دغدغه های این پروژه ها باید به صورت صریح پیگیری و امور زیربنایی و روبنایی آنها تكمیل شود.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن همینطور به واحدهای مسكن مهر فاقد متقاضی اشاره و بیان كرد: تعدادی مسكن مهر فاقد متقاضی در سطح كشور وجود دارد كه با پیگیری وزارت راه و شهرسازی تفاهم نامه ای با كمیته امداد امام خمینی (ره) برای واگذاری این واحدها به امضا رسید و هم اینك این امر در استان ها پیگیری می گردد. با سازمان بهزیستی هم تعاملاتی در دست انجام است تا از این طریق مشكل واحدهای فاقد متقاضی حل شود.
وی خاطرنشان كرد: مجوزی هم از وزیر راه و شهرسازی در مورد پیگیری پروژه های مسكن مشاركتی در سطح ملی دریافت شد. اجرای پروژه های مسكن مشاركتی ارزش افزوده به همراه خواهد داشت و منجر به رونق ساخت و ساز و اشتغالزایی می گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: تكمیل زیرساخت های مسكن مهر برعهده دولت می باشد و باید در این زمینه اهتمام داشت. مصوبات دولت مربوط به زیرساخت های پروژه های مسكن مهر باید مدنظر باشند.

1397/10/08
22:53:19
5.0 از 5
4795
تگهای خبر: اشتغال , پروژه , تسهیلات , رونق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان