استاندار تهران:

دستگاه ها مكلف به تكمیل انشعابات آب، برق و گاز مسكن مهر شدند

دستگاه ها مكلف به تكمیل انشعابات آب، برق و گاز مسكن مهر شدند به گزارش فراز برج استاندار تهران اظهار داشت: دستگاه های خدمات رسان استان تهران مكلف به تكمیل انشعابات آب، برق و گاز پروژه های مسكن مهر شهر جدید پردیس شدند.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم آغاز عملیات اجرایی توسعه زیرساختهای شهر جدید پردیس و مطالعات متروی تهران-پردیس اظهار داشت: امروز در شهرستان پردیس مطالعات راه اندازی قطار برقی تهران-پردیس و عوارض جانبی آن مانند ساخت تونل و چهاربانده كردن راه های ارتباطی و آماده سازی فازهای ۹ و ۵ شهر جدید پردیس آغاز می شود.
وی با اشاره به اینكه بنا داریم تا پروژه مترو با كیفیت و سرعت قابل قبولی به بهره برداری برسد، خاطرنشان كرد: ما در استانداری تهران موضوعمسكن مهر شهرهای جدید پردیس، پرند و اندیشه را پیگیری می نماییم. تا پیش از ورود اسلامی به وزارت راه و شهرسازی، عملیات ساخت مسكن مهر در شهرهای جدید متوقف شده بود كه با آمدن اسلامی مجدداً ساخت پروژه ها شروع شد.
محسنی بندپی با اشاره به اجرای پروژه متروی تهران - پردیس توسط قرارگاه خاتم الانبیاء هم اضافه كرد: قرارگاه سازندگی خاتم بعنوان پیمانكار بین المللی شناخته می شود و پروژه های قبلی خویش را با سرعت و دقت بالایی انجام داده بود.
استاندار تهران درباره انشعابات مسكن مهر شهرهای جدید استان تهران اظهار داشت: تابحال چندین جلسه با دستگاه های خدمات رسان مانند شركت های آب، برق و گاز داشته ایم. هركدام می خواستند به بهانه ای از زیر كار فرار كنند اما آنها را ملزم به اجرای وظایف خود در پردیس كردیم.
به گفته وی، كارگروه فرهنگی-اجتماعی پردیس با عنایت به رسیدن جمعیت این شهر در دو سال آینده به ۴۵۰ هزار نفر تشكیل شد؛ همینطور تكمیل پروژه بیمارستانی خیرساز پردیس و جمع آوری لكه های صنعتی آلاینده این شهر هم در حال اجرا می باشد.

1397/11/11
21:47:47
5.0 از 5
4953
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان