نماینده مجلس دهم اعلام كرد:

نامه كمیسیون عمران به لاریجانی به دنبال تأخیر در اعلام علت سقوط ۷۰۷

نامه كمیسیون عمران به لاریجانی به دنبال تأخیر در اعلام علت سقوط ۷۰۷ به گزارش فراز برج رئیس كمیسیون عمران مجلس از نامه این كمیسیون به لاریجانی درباره تأخیر ارتش در ارسال گزارش سقوط هواپیمای باری بوئینگ ۷۰۷ اطلاع داد.به گزارش فراز برج به نقل از خانه ملت، محمدرضا رضایی كوچی با اشاره به ورود كمیسیون عمران مجلس به پرونده سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ ارتش در منطقه كرج، اظهار داشت: این حادثه در دی ماه سال جاری رخ داد و از آن زمان این كمیسیون، اقدامات خود جهت بررسی ابعاد مختلف حادثه و علل سقوط این هواپیما را شروع كرد.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: از زمان وقوع حادثه سقوط هواپیما، كمیسیون عمران مجلس به صورت رسمی از نهادهای مرتبط ارتش درخواست نمود كه اطلاعات مربوط به هواپیمای ۷۰۷ ارتش و علل احتمالی سقوط را به مجلس عرضه كند.
وی خاطرنشان كرد: متأسفانه پس از گذشت حدود یك ماه از وقوع حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ، هنوز اطلاعات مربوطه به مجلس عرضه نشده و كمیسیون عمران مجلس همچنان پیگیر این مسئله خواهد بود.
رئیس كمیسیون عمران مجلس، از نامه این كمیسیون به رئیس مجلس شورای اسلامی اطلاع داد و اظهار داشت: در این نامه ذكر شده كه با عنایت به دستور رئیس مجلس به كمیسیون عمران برای پیگیری حادثه مذكور، هنوز نهادهای مرتبط اطلاعات مربوطه را به این كمیسیون ارسال نكرده اند.
یك فروند هواپیمای باربری بوئینگ ۷۰۷ متعلق به ارتش جمهوری اسلامی، بامداد روز دوشنبه ۲۴ دی در حوالی كرج سقوط كرد. این هواپیمای باری حامل گوشت، به هنگام فرود اضطراری در فرودگاه فتح البرز از باند خارج و بعد از برخورد با دیوار انتهایی باند و شهرك مسكونی مجاور گرفتار حریق شد.

1397/11/25
22:51:07
5.0 از 5
4933
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان