رئیس بنیاد مسكن در گفتگو با مهر خبرداد:

پیشرفت ۹۶درصدی مسكن مهر شهرهای زیر ۲۵هزارنفر، اتمام پروژه تا مهر۹۸

پیشرفت ۹۶درصدی مسكن مهر شهرهای زیر ۲۵هزارنفر، اتمام پروژه تا مهر۹۸ فراز برج: رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اظهار داشت: از ۳۲۷ هزار واحد مسكن مهری كه راه اندازی آنها در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بر عهده بنیاد مسكن بود، تنها ۱۳ هزار واحد باقی مانده است.علیرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره تكمیل مسكن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر گفت: مسكن مهری كه بر عهده بنیاد مسكن بود، ۳۴۰ هزار واحد بود كه تا كنون ۳۲۷ هزار واحد آن تكمیل شده است و ۱۳ هزار واحد دیگر هم در حال تكمیل است.
وی اضافه كرد: این ۱۳ هزار واحد باز تقریباً در بخش نهایی ساخت و ساز قرار دارند و عمدتاً تكمیل شده و تنها نصب انشعابات آب، برق و گاز آنها باقی مانده است.
رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی تصریح كرد: طرح مسكن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر با سرعت خوبی جلو رفته و بخش زیادی از آن تكمیل شده است. استقبال مردم باز از آنها خوب بوده و نسبت به دیگر سایت های مسكن مهر، میزان اسكان مردم در واحدهای مسكن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار بسیار بالاست.
وی افزود: بیشتر از ۹۶ درصد طرح مسكن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر به اتمام رسیده و تا پیش از نیمه سال آینده، كل پروژه مسكن مهر اینگونه شهرها تكمیل خواهد شد.
نقش بنیاد مسكن در طرح راه اندازی ۴۰۰ هزار واحد مسكونی
این مقام مسئول درباره نقش بنیاد مسكن در اجرای طرح ملی ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسكونی ظرف ۴ سال آینده اظهار داشت: بنیاد موظف شده تا ۱۰۰ هزار واحد را در اراضی متعلق به خود یا اراضی ای كه از سازمان ملی زمین و مسكن دریافت می كند، تا ۴ سال آتی بسازد.
وی با اشاره به اینكه سازمان ملی زمین و مسكن تا كنون همكاری بسیار خوبی با بنیاد مسكن برای اختصاص اراضی به اجرای این طرح داشته، اشاره كرد: ساخت ۲۰ هزار واحد مسكونی از این ۱۰۰ هزار واحد را در اراضی متعلق به بنیاد مسكن آغاز نموده ایم كه اختصاص به شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر ندارد و در همه شهرها مانند اراك و مشهد باز این پروژه را اجرا می كنیم؛ بعنوان نمونه در پنج شنبه این هفته ساخت ۶۰۰ واحد در مشهد را كلنگ زنی می نماییم و راه اندازی ۵۰۰ واحد را باز در اراك آغاز می نماییم.
تابش اشاره كرد: در این طرح، زمین را به بنیاد مسكن می دهند و ما یا از محل منابع داخلی بنیاد یا تركیب با وام هایی كه مردم از بانك ها می گیرند، مسكن را می سازیم.

1397/12/17
00:52:05
5.0 از 5
4870
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان