سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد؛

انجام ۱۸ هزار پرواز داخلی در تعطیلات نوروزی

انجام ۱۸ هزار پرواز داخلی در تعطیلات نوروزی فراز برج: سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود: از ۲۵ اسفند پارینه تا ۱۰ فروردین بیشتر از ۱۸ هزار پرواز در فرودگاه های كشور انجام شده است.به گزارش فراز برج به نقل از صدا و سیما، رضا جعفرزاده گفت: پیش از آغاز تعطیلات نوروزی، بیشتر از ۱۴۰ هواپیما و ۲۲ هزار صندلی پرواز برای ایام نوروز آماده كرده ایم كه با كمك شركت های هواپیمایی و بخش های تخصصی جابجایی مسافران نوروزی در حال انجام می باشد.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۰ فروردین ۹۸ بیشتر از ۱۸ هزار نشست و برخاست در فرودگاه های كشور انجام شده است و بیشتر از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به مقاصد زیارتی و سیاحتی پرواز داشته اند.
وی افزود: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بیشترین پروازهای خارجی و فرودگاه مهرآباد با بیشتر از ۵۰۰ هزار جا به جایی بیشترین پرواز داخلی را داشته اند. فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد باز سپس این دو فرودگاه بیشترین جابجایی ها را داشته است.
جعفرزاده اظهار داشت: مسافران بلیت های خودرا از منابع معتبر خریداری و برای مشاهده آن به پایگاه اطلاع رسانی هواپیمایی كشوری به نشانی www.cao.ir بازگشت كنند.
وی اضافه كرد: مسافران بلیت های خودرا برمبنای دامنه نرخ های اعلام شده بر روی پایگاه اطلاع رسانی انجمن شركت های هواپیمایی خریداری كنند.
وی افزود: سامانه اصالت سنجی بلیت را باز طراحی نموده ایم تا به سبب وجود برخی واسطه ها، شركت های هواپیمایی صندلی پرواز در نظر گرفته باشند.

1398/01/12
16:03:35
5.0 از 5
4655
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان