مركز مدیریت راه ها اعلام كرد؛

محدودیت تردد در ۱۹ محور مواصلاتی بدلیل وضعیت جوی

محدودیت تردد در ۱۹ محور مواصلاتی بدلیل وضعیت جوی فراز برج: طی شبانه روز گذشته، كل تردد ثبت شده برمبنای آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۳۱ تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۶.۵ درصد كاهش را نشان داده است.به گزارش فراز برج به نقل از مركز مدیریت راه های كشور، برمبنای تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر كشور، هم اكنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذكر شده، مابقی محورهای مواصلاتی كشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است. طی شبانه روز گذشته، كل تردد ثبت شده برمبنای آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۳۱ تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۶.۵ درصد كاهش را نشان داده است. همین طور سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶.۲ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و كمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صورت پذیرفته كه هموطنان عزیز با آگاهی از این مساله می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.
محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته
آزادراه قزوین – كرج، آزادراه كرج – تهران، آزادراه كرج – قزوین، آزادراه تهران – كرج، آزادراه ساوه – تهران، آزادراه تهران – ساوه، آزادراه تهران – قم، تبریز – ایلخچی، ایلخچی – تبریز، آزادراه قم – تهران
ممنوعیت تردد به سبب مداخلات جوی
۱- محور رامیان- اولنگ - شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان، از مورخ ۲۹ فروردین ۹۵ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۲- محور فرعی شمشك - دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۳- محور سی سخت – پادنا، واقع در استان كهگیلویه و بویر احمد، از مورخ ۱۵ مهر ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۴- محور گنجنامه – تویسركان، واقع در استان همدان، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۵- محور سروآباد – پاوه، واقع در استان كردستان، از مورخ ۳ آذر ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۶- محور وازك – بلده، واقع در استان مازندران، از مورخ ۱۲ دی ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۷- محور قدیم بستان-چذابه، واقع در استان خوزستان، از مورخ ۲۲ اسفند ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۸- محور بندر تركمن – سه راهی یساقی، واقع در استان گلستان، از مورخ ۲۷ اسفند ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۹- محور گمیشان– خواجه نفس، واقع در استان گلستان، از مورخ ۴ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۰- محور قدیم خرم آباد-پل دختر، واقع در استان لرستان، از مورخ ۵ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۱- محور اهرم-فراشبند، واقع در استان بوشهر، از ساعت ۱۹ الی ۷ بامداد روز پس از مورخ ۶ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۲- محور طرود - معلمان، واقع در استان سمنان، از مورخ ۲۵ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۳- محور شوشتر - چغازنبیل، واقع در استان خوزستان، از مورخ ۱۰ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۴- محور دره شهر - پلدختر، واقع در استان ایلام، از مورخ ۱۱ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۵- محور پلدختر - كوهدشت، واقع در استان لرستان، از مورخ ۱۲ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۶- محور كمربندی بستان، واقع در استان خوزستان، از مورخ ۱۳ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۷- محور بستان - چذابه، واقع در استان خوزستان، از مورخ ۲۰ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۸- محور شهداد – اندوهجرد، واقع در استان كرمان، از مورخ ۲۵ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۹- محور شهداد – نهبندان، واقع در استان كرمان، از مورخ ۲۶ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
محدودیت تردد به سبب عملیات كارگاه جاده ای در محورهای منتهی به تهران
۱- آزاد راه قم – تهران (لاین جنوبی)، واقع در استان قم، از مورخ ۲ اردیبهشت لغایت ۲۰ شهریور ۹۸، روزهای شنبه، یكشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۸ و همین طور روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۴ هر هفته، به غیر از روزهای جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات تهیه حمل و نصب حفاظ مفصلی، حدفاصل كیلومتر ۶۰ تا ۵۰۰+۴۸، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۲- محور كرج– چالوس (تونل شماره یك)، واقع در استان البرز، از مورخ ۳ اردیبهشت لغایت یكم خرداد ۹۸، روزهای شنبه از ساعت ۱۲: ۰۰ الی ۱۶: ۰۰، روزهای یكشنبه تا سه شنبه از ساعت ۰۹: ۰۰ الی ۱۶: ۰۰ و روزهای چهارشنبه از ساعت ۰۹: ۰۰ الی ۱۲: ۰۰ هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات راه اندازی سیستم روشنایی تونل، كیلومتر ۶۰۰+۱۹، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۳- آزاد راه تهران– كرج– قزوین (باند جنوبی)، واقع در استان البرز، از مورخ ۱۵ اردیبهشت لغایت ۱۳ شهریور ۹۸، از ساعت ۲۳: ۰۰ الی ۰۴: ۰۰، روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات بهسازی و لكه گیری، حد فاصل امام زاده طاهر (كیلومتر ۳۱) تا گرمدره (كیلومتر ۱۳)، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۴- آزاد راه تهران– كرج– قزوین (باند جنوبی)، واقع در استان البرز، از مورخ ۱۵ اردیبهشت لغایت ۱۳ شهریور ۹۸، روزهای شنبه از ساعت ۱۴: ۰۰ الی ۱۸: ۰۰، روزهای یكشنبه تا سه شنبه از ساعت ۰۸: ۰۰ الی ۱۸: ۰۰ و روزهای چهارشنبه از ساعت ۰۸: ۰۰ الی ۱۴: ۰۰ هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات بهسازی و لكه گیری، حد فاصل تیر شماره ۱۱۸۰( ابتدای حوزه محدوده آبیك) تا تیر شماره ۲۰۰ (محدوده گرمدره) تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۵- محور تهران – بومهن، واقع در استان تهران، از مورخ ۷ اردیبهشت لغایت ۲۶ اردیبهشت ۹۸، به صورت ۲۴ ساعته، به سبب اجرای عملیات نصب سامانه توزین در حال حركت (WIM)، حدفاصل كیلومتر ۲ تا ۴، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۶- محور كرج– چالوس، محدوده تونل امیر كبیر (تونل شماره ۵)، واقع در استان البرز، از مورخ ۸ اردیبهشت لغایت ۲۰ اسفند ۹۸، از ساعت ۰۹: ۰۰ الی ۱۶: ۰۰، روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت ۰۹: ۰۰ الی ۱۲: ۰۰ و روزهای چهارشنبه هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات عمرانی مرمت فیبر نوری، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.


منبع:

1398/02/16
15:01:04
5.0 از 5
4385
تگهای خبر: آزادراه , ایمنی , بندر , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان