روایت لاهوتی از نشست فراكسیون مستقلین با اسلامی؛

وزیر راه: با افزایش تولید مسكن، قیمت آنرا كاهش می دهیم

وزیر راه: با افزایش تولید مسكن، قیمت آنرا كاهش می دهیم فراز برج: سخنگوی فراكسیون مستقلین مجلس اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی تاكید كرد كه با افزایش تولید مسكن، به دنبال آن هستند كه قیمت آنرا كاهش دهند.مهرداد لاهوتی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه بامداد امروز فراكسیون مستقلین با وزیر راه و شهرسازی گفت: یكی از مباحثی كه از طرف نمایندگان در این نشست عنوان شد، آن بود كه قیر روستایی هنوز به خیلی از بخش ها داده نشده كه توضیح اسلامی آن بود كه فقط ۵۳ درصد بودجه تصویب شده در سال ۹۷ در این باره را دریافت كرده اند.
وی افزود: همین طور نمایندگان مباحثی را پیرامون حل مشكلات راه های روستایی مطرح نمودند كه توضیح وزیر راه و شهرسازی آن بود كه به دنبال آن هستند كه این مسئله را به معاونت راهداری این وزارتخانه محول كرده تا این بخش را حل و فصل كنند.
سخنگوی فراكسیون مستقلین مجلس اشاره كرد: همین طور مطابق با آمار نمایش شده از طرف وزیر راه و شهرسازی، ۴۰ درصد واگن های ما در صنعت ریل از رده خارج شده است و به دنبال تأمین آن، با استفاده از تبصره ۱۸ بودجه هستند.
وی با اشاره به اینكه در این نشست مباحثی پیرامون تكمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی عنوان شد، اضافه كرد: طبق گفته وزیر راه و شهرسازی، پروژه های نیمه تمامی كه بیشتر از ۸۰ درصد كارشان پیش رفته است، در اولویت تكمیل قرار دارند.
لاهوتی با اشاره به اینكه همین طور در این نشست نمایندگان پیرامون افزایش قیمت مسكن گلایه های زیادی داشتند، اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی در توضیح علت این مسئله بیان كرد كه قیمت همه كالاها افزایش یافته است و قیمت مسكن هم تابع این شرایط است.
سخنگوی فراكسیون مستقلین مجلس با تاكید بر اینكه ما این استدلال وزیر راه و شهرسازی را نمی پذیریم و باید این وزارتخانه مشكلات مسكن را حل و فصل كند، اشاره كرد: اسلامی تاكید كرد كه اگر ما تولید مسكن را افزایش دهیم، قیمت آن كاسته می شود و به دنبال آن هستند كه طی سال جاری ۴۰۰ هزار واحد مسكن در سایر نقاط شهری و ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید تولید كنند.

1398/02/29
15:19:10
5.0 از 5
4201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان