سخنگوی راه آهن به مهر خبر داد

آتش سوزی واگن های مسافری مهار گشت، علت آتش سوزی معین نمی باشد

آتش سوزی واگن های مسافری مهار گشت، علت آتش سوزی معین نمی باشد فراز برج: سخنگوی شركت راه آهن از مهار آتش سوزی در دپوی واگن های فرسوده مسافری شركت های خصوصی در محور ریلی قم-تهران آگاهی داد.صادق سكری در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباب آتش سوزی در دپوی واگن های فرسوده در محور ریلی تهران-قم گفت: آنچه فرماندار یكی از شهرستان های جنوب استان تهران اعلام نموده كه این واگن ها ۴۰ دستگاه بوده اند، حقیقت ندارد.
وی افزود: این آتش سوزی در منطقه رودشور بوده و هم اكنون مهار شده است. این واگن ها متعلق به بخش خصوصی بوده و به شركت راه آهن تعلق نداشته است.
به گفته سخنگوی شركت راه آهن، این آتش سوزی در محل دپوی ضایعات اتفاق افتاده و هیج ارتباطی به محور ریلی كه سیر و حركت در آن انجام می شود، ندارد. بدین سبب ترددها طبق روال عادی در حال انجام می باشد.
سكری واگن های آتش گرفته را مستعمل و غیر قابل استفاده اعلام نمود و اظهار داشت: این واگن ها عموما به رجا و چند شركت ریلی خصوصی دیگر تعلق داشته اند؛ ما در شركت راه آهن به شركت هایی كه واگن های فرسوده خودرا در این منطقه دپو كرده بودند، قبلا هم تذكر داده بودیم كه مراقب ایمنی این واگن ها باشند اما معین نمی باشد به چه دلیلی آتش سوزی در این منطقه شروع شده است.


منبع:

1398/06/03
15:15:20
5.0 از 5
4805
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان