وزیر راه و شهرسازی:

امید به خانه دار شدن مردم را به زیر ۱۰ سال می رسانیم

امید به خانه دار شدن مردم را به زیر ۱۰ سال می رسانیم به گزارش فراز برج وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: «تلاش كرده ایم تا امید به خانه دار شدن مردم را در كلانشهرها به زیر ۱۰ سال و در سایر شهرها به كمتر از ۳ سال برسانیم. »



به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، محمد اسلامی در مراسم آغاز راه اندازی عملیات اجرایی ۱۱۰ هزار واحد مسكونی كه باحضور رئیس جمهوری برگزار شد، از اتصال متقاضیان صندوق پس انداز یكم به طرح اقدام ملی مسكن اطلاع داد.
مهم ترین بخش از اظهارات وزیر راه و شهرسازی را در ادامه می خوانید:
* كوشیده ایم تا امید به خانه دار شدن مردم را در كلانشهرها به زیر ۱۰ سال و در سایر شهرها به كمتر از ۳ سال برسانیم.
* نهضت خانه سازی و اعتمادسازی تأثیرات خویش را در اشتغال و رونق آن ایجاد خواهد نمود.
* عملیات اجرایی ۱۱۰ هزار واحد از ۴۰۰ هزار واحد طرح اقدام ملی، از امروز آغاز خواهد شد. انتخاب زمین ها برای اجرای این طرح در شهرها و مناطقی است كه از سرانه های خدماتی و تاسیسات زیربنایی برخوردار می باشند و در عین حال نیاز تقاضا متناسب با جامعه هدف است.

* تابحال ۱۶۷ هزار واحد از نهضت خانه سازی شروع شده است.
* حجم سرمایه گذاری مسكن در طرح اقدام ملی، ۳۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است كه این میزان سرمایه گذاری ۱۳۰ هزار اشتغال پایدار بوجود می آورد و متاثر از این تحرك و اراده سایر ظرفیت ها به مدار می آیند و ساخت و ساز رونق می گیرد.
* طبق تفاهم نامه ای كه با ستاد اجرایی فرمان امام داشتیم، مقرر شد تا ۵۰ هزار واحد مسكونی در چارچوب این تفاهم نامه در سطح كشور اجرا شود كه امروز ۶۵۰۰ واحد در چارچوب این تفاهمنامه اجرایی و عملیاتی می شوند.
* راه اندازی ۱۰۰ هزار واحد مسكونی نیروهای مسلح در آستانه شروع به كار برای راه اندازی است.
* بانك مسكن با تفاهم نامه ای كه بزودی منعقد می كند طرح اتصال متقاضیان صندوق پس انداز مسكن یكم را به طرح اقدام ملی فراهم می آورد و این اقدام باعث می شود نقدینگی مردم برای تامین مسكن مورد نیاز، افزایش یابد.
۲۲۶۲۲۵


منبع:

1398/06/07
14:16:45
5.0 از 5
4729
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان