برای بیستم تا سی ام مهرماه

۷۲۱ مجوز پرواز برای اربعین صادر شد، لیست مراكز رسمی فروش بلیت

۷۲۱ مجوز پرواز برای اربعین صادر شد، لیست مراكز رسمی فروش بلیت فراز برج: سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به صدور 721 مجوز پرواز از تهران و مشهد به مقاصد نجف و بغداد، لیست مراكز رسمی فروش بلیت را منتشر نمود.به گزارش فراز برج به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، پروازهای اربعین حسینی از ۲۰ مهر آغاز و تا ۳۰ مهرماه سال جاری صورت خواهد گرفت و برای این ایام ۷۲۱ مجوز پرواز صادر گردیده است.
براساس این گزارش فروش بلیت منوط به انجام هماهنگی های لازم با فرودگاه های مبدا، مقصد و تعیین دقیق زمان پروازهاست، بر همین مبنا فروش شركت ها به تدریج شروع شده است.
همچنین به منظور ساماندهی و جلوگیری از اختلال در فروش بلیت پرواز ایام اربعین، سازمان هواپیمایی كشوری فهرست ۱۷نماینده رسمی فروش بلیت پروازهای ایام اربعین جهت رفاه متقاضیان با ذكر آدرس و شماره تلفن های آن مراكز را منتشر نمود.
نرخ بلیت های یك طرفه در مسیرهای تهران-نجف یك میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و در راه مشهد-نجف یك میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و نرخ بلیت پروازهای تهران-نجف-تهران و تهران-بغداد-تهران ۲.۲ میلیون تومان و نرخ بلیت مشهد-نجف-مشهد و مشهد-بغداد-مشهد ۲.۸ میلیون تومان تعیین شده است.
هرگونه فروش بلیت هواپیما خارج از نرخ های اعلام شده تخلف شمرده می شود و لازم است مسافران از خرید بلیت از مراكز غیر مجاز خودداری و در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند شكایات خودرا بوسیله سامانه حقوق مسافر در سایت سازمان هواپیمایی كشوری به نشانی www.cao.ir اعلام و با هر گونه تخلف برخورد خواهد شد.
منبع:

1398/07/08
20:52:03
5.0 از 5
4512
تگهای خبر: پرواز , فرودگاه , فروش , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان