ایرانیان در سال 97 به اندازه 10 سال قبل در تركیه ملك خریدند

ایرانیان در سال 97 به اندازه 10 سال قبل در تركیه ملك خریدند به گزارش فراز برج ایلنا به نقل از نایب رییس اول اتحادیه مشاوران املاك با اشاره به اینكه طبق اعلام رسانه های كشور تركیه در سال 97 میزان خرید ملك در این كشور توسط ایرانیان به اندازه خرید ملك در 10 سال قبل بوده است، نوشت: خیلی از املاك در تركیه متعلق به دولت می باشد یعنی عرصه ملك دولتی است و فقط عیان و بنا به مردم متعلق می باشد یا اینكه خانه ها 99 ساله هستند و مالكیت در این واحدها معنا ندارد.


حسام عقبایی با اشاره به تبلیغات فروش و تهاتر مسكن در كشورهای خارجی در شبكه های ماهواره ای گفت: از چندین سال قبل تبلیغات فروش املاك در كشورهای همسایه و كشورهای دور و نزدیك رواج پیدا كرده است كه عمده این تبلیغات مربوط به خرید ملك در كشورهای تركیه، گرجستان، دوبی و اسپانیا می شود.
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاك با تاكید بر اینكه هیچ یك مشاوران املاك وارد این گونه تبلیغات نشده اند، اظهار داشت: با پلیس اماكن مذاكراتی داشتیم تا دفاتر فروش ملك در كشورهای خارجی جمع شود. نایب رییس اتحادیه مشاوران املاك با اشاره به اینكه امروز شاهد تبلیغات گسترده خرید و فروش مسكن در كشورهای خارجی و تهاتر ملك در ایران با ملك در سایر كشورها در فضای مجازی و شبكه های ماهواره ای مواجه هستیم، اظهار داشت: طبق اعلام رسانه های كشور تركیه در سال ۹۷ میزان خرید ملك در این كشور توسط ایرانیان به اندازه خرید ملك در ۱۰ سال قبل بوده است. ۱۷۱۷


منبع:

1398/07/15
11:28:03
5.0 از 5
4928
تگهای خبر: خرید و فروش , فروش , كشور , مالك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان