مسكن ملی پرند چند قیمت خورد؟

مسكن ملی پرند چند قیمت خورد؟ به گزارش فراز برج ایسنا به نقل از محسن وطن خواهی نوشت: سهمیه شهر جدید پرند در طرح اقدام ملی مسكن ۲۶ هزار واحد است كه ۵۰۰۰ واحد با پیشرفت حدود ۵۰ درصد در حال ساخت است. ۷۴۰۰ واحد هم در مرحله آماده سازی زمین قرار دارد كه بزودی وارد عملیات اجرایی می شود. به محض این كه در استان تهران ثبت نام آغاز شود ۲۵۰۰ واحد در مرحله اول ثبت نام خواهیم كرد.


مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند با بیان این كه قیمت هر متر مربع طرح ملی مسكن در شهر جدید پرند حدود ۳.۵ میلیون تومان خواهد بود، اظهار داشت: به محض آغاز ثبت نام در استان تهران آمادگی نام نویسی برای ۲۵۰۰ واحد داریم. وی درباره قیمت واحدهای طرح اقدام ملی در شهر جدید پرند اظهار داشت: درمورد قیمت ها تابع وزارتخانه هستیم كه اعلام نموده اند باید بر مبنای قیمت تمام شده باشد. هنوز قیمت نهایی اعلام نشده اما در شهرهای اطراف تهران قیمت ها حدود متری ۳.۵ میلیون تومان برآورد می شود كه ۱۰۰ میلیون تومان آن وام با نرخ سود ۱۸ درصد است و مابقی احیانا در چند مرحله از متقاضیان دریافت خواهد شد. وطن خواهی با بیان این كه كل واحدهای باقی مانده مسكن مهر پرند ۱۶ هزار واحد است كه ۴۰۰۰ واحد آن دارای معارض و مسئله حقوقی است، اظهار داشت: حدود ۱۲ هزار واحد تا آخر سال تحویل می شود. البته این را تاكید می كنم كه مردم باید پای كار بیایند. رفتن به كارگزاری خیلی كم است. با عنایت به رأفت اسلامی كه ما بعنوان دولت نشان می دهیم خیال متقاضیان ازعدم تحویل واحدهایشان به افراد دیگر راحت است. اگر بخش خصوصی بود دو اظهارنامه می فرستاد و بعد واحد را به كسی دیگر می دادند. ولی ما كسانی كه بدقولی می كنند را نهایتا جابجا می نماییم. البته اخطار می دهیم اگر مجبور شویم و برایمان محرز شود كه واحدها دست دلالان است آنها را حذف خواهیم كرد. وی درباره آخرین وضعیت پروژه های شهر جدید پرند اظهار داشت: بخش عمده ای از خیابان های شهر آسفالت شده است. باند شمالی كنار گذر شمالی شهر را كه یك بانده بود را دوبانده كرده ایم كه آسفالت آنرا روز گذشته شروع كردیم و انشاءالله تا ۲۲ بهمن به اتمام می رسد.
مدیرعامل عمران پرند افزود: آتش نشانی و چندین پارك را ساخته ایم. ۴۳ را تكمیل كرده ایم و چهار مدرسه در حال ساخت داریم كه تا مهرماه به بهره برداری می رسد. همچون كمبودهای شهر، درمانگاه است كه با سپاه در این زمینه قرارداد بسته ایم. زمین درمانگاه را ظرف هفته آینده تحویل سپاه می دهیم كه برای نیروهای مسلح یك درمانگاه مجهز بسازند. هم اكنون هم یك ساختمان آماده به مساحت حدود ۱۰۰۰ متر در اختیار لشگر ۲۰ رمضان گذاشتیم كه تا ماه آینده به شكل درمانگاه عمومی راه می افتد و بزرگترین درمانگاه پرند می شود. وطن خواهی درباره آخرین وضعیت مترو پرند پرند اظهار نمود: مترو فرودگاه امام (ره) تا شهر جدید پرند به طول ۱۹ كیلومتر در دستور كار قرار دارد كه با عنایت به نوسانات نرخ ارز، كار مترو با مشكل برخورد اما ان شاءالله بزودی عملیات اجرایی آن شروع می شود. چند روز قبل با حضور مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید جلسه ای در این زمینه داشتیم. مبلغی را به شركت مترو پرداخت كرده ایم اما عملیات اجرایی را شروع نكرده اند. اگر تاخیر كنند مثل مترو هشتگرد عمل می نماییم و شركت عمران با قرارگاه خاتم كار را شروع می كند. پس از این كه به بهره بردرای رسید تحویل مترو تهران بعنوان بهره بردار خواهیم داد. 223227

1398/09/08
10:23:35
5.0 از 5
4597
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان