كاهش ۶ و سه دهم میلیون تومانی قیمت مسكن در گران ترین منطقه تهران

كاهش ۶ و سه دهم میلیون تومانی قیمت مسكن در گران ترین منطقه تهران فراز برج: آمارهای بانك مركزی كاهش 21 درصدی قیمت مسكن در گران ترین منطقه تهران را تایید نمود.به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، بررسی آمارهای بانك مركزی نشان میدهد قیمت مسكن در گران ترین منطقه تهران نزدیك به ۲۱ درصد كاهش داشته است. فعالان صنفی می گویند قیمت ها در این منطقه كاهشی حتی بیشتر از ۳۰ درصد را در بعضی معاملات تجربه كرده اند.
قیمت هر متر مربع مسكن در منطقه یك تهران در حدود ۲۳ میلیون و ۴۷۸ تومان در آبان ماه بوده است این در حالیست كه تیرماه امسال متوسط قیمت مسكن در این منطقه به بیشتر از ۲۹ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان رسیده بود. بدین سان قیمت مسكن در این منطقه بیشتر از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان كاهش یافته است.

میزان كاهش قیمت در این دوره زمانی در مناطق گران قیمت بالا بوده است.
بررسی ها نشان میدهد قیمت مسكن در ارزان ترین منطقه تهران نیز در حدود ۶ میلیون تومان است. منطقه ۱۸ هم اكنون پایین ترین متوسط قیمت مسكن را در تهران داراست.
قیمت مسكن تا اختتام آبان ماه روندی كاهشی را تجربه نمود اما تحولات رخ داده بعد از افزایش قیمت بنزین این بازار را وارد فاز تازه ای كرده است. خیلی از فعالان بازار می گویند معامله گران در حال رصد بازار هستند و این بازار در دو هفته آینده مسیر حركت خودرا مشخص خواهدنمود.
۲۲۳۲۲۳


منبع:

1398/09/09
22:57:13
5.0 از 5
4487
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان