مهر خبر می دهد؛

وام ۲۴۰ میلیونی مسكن از امروز به شعب بانك عامل ابلاغ گردید

وام ۲۴۰ میلیونی مسكن از امروز به شعب بانك عامل ابلاغ گردید به گزارش فراز برج آئین نامه اعطای وام ۲۴۰ میلیون تومانی تسهیلات خرید یا ساخت مسكن از امروز (شنبه ۱۴ دی) به شعب بانك عامل ابلاغ گردیده و مشتریان می توانند با خرید اوراق تسهیلات مسكن، از این تسهیلات استفاده كنند.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، از بامداد امروز (شنبه ۱۴ دی) آیین نامه تسهیلات خرید مسكن با ارقام جدید كه دو هفته قبل در شورای پول و اعتبار به تصویب رسید، به شعب بانك مسكن ابلاغ گردیده و قابل دریافت است.
این تسهیلات كه در تهران برای متقاضیان فردی و زوجین به ترتیب ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیون تومان است، قابل تركیب با تسهیلات جعاله مسكن بوده كه این وام هم در همین مصوبه از ۲۰ به ۴۰ میلیون تومان افزایش یافت؛ درنتیجه متقاضیان فردی و زوجین تهرانی می توانند مجموعاً ۱۴۰ و ۲۴۰ میلیون تومان وام خرید یا ساخت مسكن از محل اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسكن دریافت نمایند.
همچنین ساكنان فردی و زوجین مراكز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر هم می توانند به ترتیب ۸۰ و ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسكن قابل تركیب با وام جعاله ۴۰ میلیون تومانی دریافت كرده و مجموعاً ۱۲۰ و ۲۰۰ میلیون تومان وام مسكن از محل اوراق تسهیلات مطالبه كنند.
متقاضیان فردی و زوجین ساكن سایر مناطق شهری هم در جدیدترین ارقام تسهیلات خرید مسكن می توانند به ترتیب ۶۰ و ۱۲۰ میلیون تومان و با تركیب وام جعاله، ۱۰۰ و ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات خرید یا ساخت مسكن از محل اوراق حق تقدم دریافت نمایند.
نرخ سود این تسهیلات ۱۷.۵ درصد با بازپرداخت حداكثر ۱۲ ساله و نرخ سود تسهیلات جعاله هم ۱۸ درصد با بازپرداخت حداكثر ۵ ساله است.
جزئیات مبلغ اقساط این تسهیلات هم پیش تر در خبرگزاری مهر انتشار یافته بود كه از اینجا قابل دریافت است.
گفتنی است برای دریافت تسهیلات جدید مسكن (وام ۲۴۰ میلیون تومانی) متقاضیان زوجین تهرانی می بایست ۴۸۰ و فردی ۲۸۰ برگه گواهی حق تقدم تسهیلات مسكن خریداری كنند.

1398/10/15
20:13:02
5.0 از 5
4518
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان