مدیر امور اعتباری بانك مسكن خبر داد؛

پرداخت 514 میلیاردتومان تسهیلات به 9000 واحد در بافت فرسوده

پرداخت 514 میلیاردتومان تسهیلات به 9000 واحد در بافت فرسوده فراز برج: مدیر امور اعتباری بانك مسكن از پرداخت ۵۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به ۹۰۰۰ واحد در بافت فرسوده امسال اطلاع داد و اظهار داشت: تهران، خراسان رضوی و اردبیل بیشترین تسهیلات بافت فرسوده را دریافت نمودند.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری مدیر امور اعتباری بانك مسكن، آخرین روند عرضه تسهیلات به متقاضیان بافت های فرسوده شهری را طی سالجاری اعلام نمود.
مدیر امور اعتباری بانك مسكن اظهار داشت: طبق برنامه مصوب، عرضه تسهیلات به ۲۰ هزار واحد بافت فرسوده از محل منابع بانك و همینطور وجوه اداره شده صندوق ملی در برنامه كاری بانك مسكن قرار دارد كه از این میزان تابحال به ۹۰۰۰ واحد تسهیلات از جانب بانك مسكن پرداخت شده است.
علمداری اضافه كرد: تابحال ۵۱۴ میلیارد تومان تسهیلات بافت فرسوده به متقاضیان پرداخت گردید.
پرداخت تسهیلات بافت فرسوده به ۲۲۳۸ واحد در تهران
این مقام مسئول در بانك مسكن بیشترین رقم پرداختی تسهیلات در بافت های فرسوده را مربوط به استان تهران با ۲۲۳۸ واحد عنوان نمود و اظهار داشت: پس از تهران، استان های خراسان رضوی و اردبیل بیشترین رقم تسهیلات بافت های فرسوده را به خود اختصاص دادند.
به گفته وی، پرداخت تسهیلات بافت های فرسوده در تمامی استان ها انجام شده است و خراسان جنوبی و كهگیلویه و بویراحمد هركدام با ۱۷ و ۲۵ فقره پایین ترین تعداد تسهیلات این بافت ها را به خود اختصاص دادند.
علمداری خاطرنشان كرد: تسهیلات بافت فرسوده كه از جانب بانك مسكن به متقاضیان پرداخت می شود در تهران ۵۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۴۰ میلیون تومان با سود ۹ درصد است كه از محل منابع بانك و وجوه اداره شده توأمان پرداخت می شود. مازاد بر این مبلغ اگر انبوه سازی احتیاج به تسهیلات داشته باشد با نرخ ۱۸ درصد تسهیلات جدید پرداخت خواهد شد.
وی میزان تسهیلات پرداخت شده در بافت های فرسوده شهری را از جانب بانك در تهران اعلام نمود و توضیح داد: تهران به سه منطقه شرق، غرب و مركز تقسیم شده كه امسال و تابحال در مدیریت شرق ۹۹۳ واحد، در مدیریت غرب ۶۷۹ واحد و مدیریت مركز ۵۶۴ واحد تسهیلات پرداخت شده است.
علمداری در مورد عرضه تسهیلات به طرح اقدام ملی مسكن اعلام نمود: در مورد طرح اقدام ملی مسكن، بانك مسكن پیشبینی های لازم را انجام داده و منتظر است تا به مرحله دریافت وام برسند.

1398/10/30
16:18:05
5.0 از 5
4607
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان