معاون رئیس جمهور:

پروژه همت مشكل اعتباری ندارد

پروژه همت مشكل اعتباری ندارد به گزارش فراز برج معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به پروژه همت، اظهار داشت: ما به تعهداتمان در حوزه منابع عمل كردیم، ۲۰ میلیارد تزریق شد و ۱۵ میلیارد هم امروز تزریق می شود.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت ظهر سه شنبه در بازدید از آزادراه همت، با اشاره به بازدیدی كه در اواخر خردادماه از آزادراه تهران - شمال و همینطور آزادراه همت انجام شد، اظهار داشت: انتظار بود كه این دو پروژه ملی تا آخر سال جاری بهره برداری شود.
وی با اشاره به اینكه قطعه یك آزادراه تهران - شمال دهه فجر سال جاری بهره برداری می شود، اظهار داشت: آزادراه همت هم با چند هفته تأخیر افتتاح می گردد.
معاون رئیس جمهور اظهار داشت: در حوزه منابع ما به تعهداتمان عمل كردیم ۲۰ میلیارد تزریق شد و ۱۵ میلیارد باقی مانده هم امروز پرداخت می شود.
نوبخت با تاكید بر اینكه پروژه مشكل مالی ندارد، اظهار داشت: از نظر زمانی باید اقداماتی از قبیل روشنایی و دایر كردن تیرهای برق صورت گیرد كه خوشبختانه پایلوت ها آماده و تیرهای برق دپو شده است.
وی به هماهنگی با شركت برق برای نصب تیرهای برق اشاره نمود و اظهار داشت: وعده كرده اند تا پانزدهم اسفندماه همه تیرهای برق آماده شوند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه همینطور اظهار داشت: یكی دیگر از اقداماتی كه باید صورت گیرد مربوط به هشت متر تونل لاین جنوبی است كه ریزش داشته و نیازمند اقدامات استقامت بخش است همینطور لاینینگ تونل هم تا دهم اسفندماه انجام می شود.
نوبخت در بخش دیگری به مفصل آزادراه اشاره نمود كه باید به جاده چالوس متصل شود و اظهار داشت: این مهم تا دهم اسفندماه عملیاتی شود.
وی افزود: با توضیحاتی كه داده شد امیدواریم تا پانزدهم اسفندماه شاهد اتمام عملیات اجرایی پروژه باشیم.
معاون رئیس جمهور اضافه كرد: امیدواریم با آغاز به كار این پروژه مسافران نوروزی از این مسیر عبور كنند. همه همت ما بر این است بعد از افتتاح آزادراه تهران - شمال شاهد افتتاح آزادراه همت باشیم.


منبع:

1398/11/01
22:13:17
5.0 از 5
4323
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان