اناركی محمدی: بانك مركزی با غیرمجازها مدارا كرد

اناركی محمدی: بانك مركزی با غیرمجازها مدارا كرد فراز برج: عضو كمیسیون اقتصادی مجلس، درمورد ریشه شكل گیری موسسات غیرمجاز، اظهار داشت: مشكل پیش آمده در غالب موسسات غیرمجاز برای امروز یا روز گذشته نبوده و از دهه ۷۰ شكل گرفته اند؛البته هم اكنون برخی بانك ها هم در تعیین تكلیف موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز طبق تقسیم كار صورت گرفته همكاری خوبی دارند.به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، احمد اناركی محمدی، با اشاره به تعهد بانك مركزی در مورد ساماندهی موسسات مالی و اعتباری تا آخر سال جاری، اضافه كرد: خوشبختانه تابحال اقدامات خوبی انجام شده و تعیین تكلیف خیلی از این موسسات صورت گرفته است.
اناركی محمدی با یادآوری تقسیم كار مناسبی كه از جانب بانك مركزی برای تعیین تكلیف موسسات مالی صورت گرفته، خاطرنشان كرد: هم اكنون برخی بانك ها در تعیین تكلیف موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز طبق تقسیم كار صورت گرفته حضور یافته اند.
وی با اشاره به اینكه روند در پیش گرفته از جانب بانك مركزی آینده روشنی را پیش روی شبكه بانكی قرار می دهد، اظهار داشت: متاسفانه انباشت مشكلات موسسات مالی برای سالیان طولانی وضعیت فعلی را رقم زده است.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به سرنوشت موسسه مالی كاسپین، خاطرنشان كرد: مشكلات عمده این موسسه با برنامه مداری بانك مركزی حل شده و مابقی هم در شرف حل شدن است.
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان كرد: تعیین تكلیف موسسات مالی غیرمجاز كار یك دستگاه به تنهایی نیست و باید همه ارگان ها دست به دست هم داده تا در كنار بانك مركزی این چالش بزرگ رفع گردد.

3535

1396/10/30
15:10:39
5.0 از 5
5262
تگهای خبر: اقتصاد , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان