ثبت نام مسكن ملی امروز از چه ساعتی آغاز می شود؟

ثبت نام مسكن ملی امروز از چه ساعتی آغاز می شود؟ به گزارش فراز برج تسنیم به نقل از معاون دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی نوشت: هدف طرح مسكن ملی در این مرحله اقشار متوسط و كسانی است كه بتوانند اقساط تسهیلات و آورده اولیه را تامین كنند.


از ۱۰ بامداد امروز شنبه تا ساعت ۲۴ روز یكشنبه بدون هیچ محدودیتی ثبت نام مسكن ملی در ۵ استان آذربایجان غربی و شرقی، اصفهان، اردبیل و البرز انجام می گیرد. او با تاكید بر این كه برخلاف مرحله قبل ظرفیت ثبت نام نامحدود است اظهار داشت: پس از ثبت نام بین متقاضیان واجد شرایط به صورت سیستمی قرعه كشی انجام می گیرد.
معاون دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی با بیان این كه معمولا پروژه های مسكن ۲ ساله تمام می شود اظهار داشت: متراژها باتوجه به شرایط و استانها متفاوت می باشد، متوسط حدود ۱۰۰ متر و برمبنای برآورد اولیه هزینه ساخت هر متر مربع هم حدود ۲ میلیون تا ۲.۵ میلیون پیش بینی شده كه البته باتوجه به شرایط اقتصادی و تورم و... ممكنست كمتر یا بیشتر از این ارقام هم بشود. او درباره شرایط متقاضیان مسكن ملی اظهار داشت: یكی اینكه از سال ۸۴ به بعد سند مسكنی به نامشان نبوده باشد و خانه نداشته باشند، از تسهیلات دولتی مسكن استفاده نكرده باشند و در شهر ثبت نامی ساكن باشند و بتوانند به لحاظ مالی پروژه را تا آخر همراهی كنند. قائدی اظهار داشت: كسانی كه به دلایلی مرحله قبل انصراف داده اند این دفعه هم فرصت ثبت نام دارند و می توانند ثبت نام كنند، اما كسانی كه فاقد شرایط بوده اند در صورت ثبت نام مجدد باز تایید نخواهند شد. معاون دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به رایزنی ها با دستگاه ها و بخش خصوصی برای كاهش هزینه ساخت واحدها اظهار داشت: تسهیلات پیش بینی شده برای این واحدها بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون است و اقساط آن هم حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می شود. ۲۲۳۲۲۷


منبع:

1398/12/17
21:34:44
5.0 از 5
3480
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان