رانش كوه در منطقه 4 آزادراه تهران-شمال بوده نه منطقه یك

رانش كوه در منطقه 4 آزادراه تهران-شمال بوده نه منطقه یك به گزارش فراز برج یك مقام مسئول در شركت ساخت و توسعه اخبار انتشار یافته در ارتباط با رانش در منطقه یك آزادراه تهران-شمال را كذب دانست و اظهار داشت: رانش كوه در منطقه ۴ این آزادراه كه حدفاصل مرزن آباد تا چالوس است.به گزارش فراز برج به نقل از شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، وحید تشكری اعلام نمود: اخبار انتشار یافته در ارتباط با رانش در منطقه یك آزادراه تهران-شمال كذب است.
وی اظهار داشت: رانش كوه در منطقه ۴ این آزادراه كه حدفاصل مرزن آباد تا چالوس است رخ داده كه از سال ۱۳۹۲ افتتاح شده و زیر عبور قرار دارد.
تشكری اضافه كرد: خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور هم با هیچ رسانه ای در ارتباط با ریزش در آزادراه تهران-شمال گفتگو نداشته و اخبار انتشار یافته حاشیه سازی های رسانه ای به حساب می آید.
مدیركل روابط عمومی شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور خاطرنشان كرد: كارشناسان شركت آزادراه تهران-شمال بعنوان بهره بردار و مسئول نگهداری و مهندسان مشاور ذی ربط از محدوده لغزشی بازدید و با استقرار اكیپ های عملیاتی كار پاكسازی و تثبیت محل شروع شده است.
وی همینطور وضعیت عبور از منطقه یك آزادراه تهران-شمال حدفاصل تهران تا شهرستانك را كه اوایل اسفندماه راه اندازی شد را عادی اعلام نمود.

1398/12/19
21:08:31
5.0 از 5
3415
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان