دلالان آچمز شدند

دلالان آچمز شدند فراز برج: قیمت های جدید محصولاتی كه از فردا پیش ثبت نام آنها آغاز و از این پس مبنای فروش قرار خواهند گرفت، اعلام گردید.


به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، پس از ظهر امروز جلسه تصمیم گیری برای قیمت گذاری نهایی خودرو ها برگزار و بالاخره بعد از گذشت دو هفته از اصلاح قیمت های کارخانه ای و تعیین فرمول ۱۰ درصد بالاتر از قیمت کف کارخانه برای عرضه خودرو در بازار آزاد، قیمت های جدید خودرو های داخلی اعلام گردید. این قیمت ها مبنای آغاز فروش فوق العاده محصولات خودروسازان در عید فطر خواهد بود. خیلی از فعالان بازار معتقدند این اقدام در تعدیل قیمت ها در بازار خودرو نقشی به سزا خواهد داشت. موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران از کاهش قابل توجه قیمت ها از اولی ساعات روز، در گفتگو با خبرانلاین آگاهی داد. طبق اعلام دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت، قیمت جدید ۱۱ محصول ایران خودرو و سایپا که از فردا پیش ثبت نام آنها آغاز خواهد شد، به شرح زیر است:

قیمت این ۱۱ محصول در نظر گرفته شده برای فروش فوق العاده دو خودروساز در نظر گرفته شده است، اعلام شده است و قیمت سایر خودرو ها متعاقبا اعلام می شود. خریداران عجله نکنند در این قالب ایران خودرو و سایپا، ۲۵ هزار خودرو را عرضه می کنند و پیش ثبت نام از ساعت ۲۴ امشب شروع می شود و یک هفته ادامه دارد.
معاون امور صنایع وزارت صمت با اعلان اینکه افراد حائز شرایط با مراجعه به سامانه دو شرکت اعلام شده می توانند برای انجام پیش ثبت نام، رمز عبور دریافت نمایند، اظهار داشت: رمز عبور کد ملی افراد در نظر گرفته شده است.
صادقی نیارکی اظهار داشت: در صورتیکه عرضه و تقاضا در این دوره برابر باشد عرضه با روال معمول انجام می شود، اما در غیر این صورت به روش های دیگری مثل قرعه کشی برای عرضه خودرو متوسل می شویم.
روش های دیگر فروش خودرو از نیمه دوم خرداد به بعد خواهد بود
وی افزود: از نیمه دوم خرداد به بعد روش های دیگری را برای فروش محصولات شرکت های خودروساز داخل اعلام خواهیم کرد.
معاون امور صنایع وزارت صمت با تاکید بر اینکه در همه این روش ها شناسایی مصرف کننده واقعی اولویت دارد، در تشریح خاصیت های این افراد و ۱۰ محور ابلاغ گردیده جهش تولید به خودروسازان اظهار داشت: مکانیزمی که طراحی کردیم برای ورود مصرف کننده واقعی است داشتن گواهینامه، سن بالای ۱۸سال و عدم دریافت خودرو از خودروسازان طی ۳۶ماه گذشته همچون محدودیتهای اعمال شده در این مکانیزم است و هر شخص با یک کد ملی فقط یکبار می تواند به ثبت نام مبادرت ورزد.
صادقی نیارکی افزود: در این مرحله ثبت نام کنندگان نباید حتی پلاک فعال هم داشته باشند یعنی فاقد خودرو باشند.
وی اظهار داشت: کارت بانکی، کدملی وگواهینامه ثبت نام کننده باید با همدیگر همخوانی داشته و به یک نام باشند و شماره اعلامی شبا باید به نام ثبت نام کننده باشد تاپس از انجام مراحل و احراز شرایط ثبت نامی پول احیانا به آن عودت داده شود.
معاون امور صنایع وزارت صمت بیان کرد: سند خودرویی که در این مرحله فروخته می شود بمدت یکسال در رهن باقی می ماند و ثبت نام کننده نمیتواند آنرا بفروشد و قابل صلح هم نیست.
محدودیت های لغو گارانتی خودروها
صادقی نیارکی افزود: اگر دریافت کنندگان خودرو به مدت سه ماه برای گارانتی مراجعه نکنند یا ۱۰۰۰ کیلومتر تردد نداشته باشند، گارانتی خودرو لغو و مشمول خدمات بعد از فروش نخواهند شد.
وی اشاره کرد: اطلاعات ثبت نامی به خصوص اطلاعاتی که بصورت خود اظهاری است( داشتن گواهینامه و عدم داشتن پلاک فعال) با دسترسی به سامانه ها چک خواهد شد و در صورت عدم تایید درستی آنها، فرد ثبت نام کننده تا سه سال حق شرکت در هیچ پیش ثبت نامی برای دریافت خودرو را نخواهد داشت و ثبتنام فرد نیز در هر مرحله ای باشد ملغی می شود.
صادقی نیارکی اضافه کرد: حدود ۳۰۰ هزار دستگاه در ۴ مرحله دیگر هم پیش ثبت نام خواهیم کرد، مردم عجله نکنند. ۲۲۳۲۲۳

1399/03/05
22:32:48
5.0 از 5
2898
تگهای خبر: تولید , خدمات , دستگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان