در ادامه سفر به قزوین:

وزیر راه و شهرسازی از ایستگاه راه آهن قزوین بازدید كرد

وزیر راه و شهرسازی از ایستگاه راه آهن قزوین بازدید كرد فراز برج: وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر به استان قزوین از ایستگاه راه آهن قزوین بازدید نمود.


به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر به قزوین به همراه هدایت الله جمالی پور استاندار، رجب رحمانی نماینده تاکستان و روح الله عباسپور نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی از ایستگاه راه آهن قزوین بازدید نمود. علی قارداشی مدیر دفتر مهندسی و نظارت تأسیسات زیربنایی راه آهن در این بازدید با ارائه گزارشی از اهمیت اجرای طرح TOD گفت: ایستگاه راه آهن قزوین در بین ۳۰ ایستگاه کشور فاکتورهای خوبی دارد که در این راستا اجرای طرح TOD در آن در اولویت قرار گرفته است.
وی بیان کرد: ایستگاه راه آهن ۴ سرویس رفت و برگشت دارد و با دو خطه شدن مسیر قزوین به تهران شرایط مطلوبی برای جابجایی مسافران به وجود آمده است. قارداشی اشاره کرد: ایستگاه راه آهن قزوین می تواند به یک نقطه نوین تبدیل گشته و اقتصاد استان و محلات جنوبی شهر قزوین را متحول کند. مدیر دفتر مهندسی و نظارت تأسیسات زیربنایی راه آهن تصریح کرد: برای اجرای طرح TOD در ایستگاه راه آهن قزوین ۳۰ هکتار زمین پیش بینی شده که این طرح در سه فاز عملیاتی خواهد شد.
وی بیان کرد: مطالعه این طرح مهم در مدت ۳۰ ماه آماده شده و به انتها رسیده که می تواند نقطه شروعی برای ادامه کار و فراخوان برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی و آغاز فاز اول آن باشد.
قارداشی اشاره کرد: به سبب حجم گسترده سرمایه گذاری در این طرح نیازمند همکاری استانداری، راه و شهرسازی، شهرداری و سرمایه گذاری بخش خصوصی هستیم. وزیر راه و شهرسازی مقرر است از محله قدیمی سردار و کاروانسرای تاریخی سعدالسلطنه در قزوین هم دیدن خواهدنمود.منبع:

1399/04/10
23:45:16
5.0 از 5
2861
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان