مقام مسئول در وزارت راه:

شناسایی مالكان خانه های خالی برمبنای كد ملی آسان است

شناسایی مالكان خانه های خالی برمبنای كد ملی آسان است فراز برج: مدیر كل دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه اظهار داشت: برمبنای سامانه املاك و اسكان كشور قابلیت شناسایی مالكان حقیقی و حقوقی و تعداد خانه های خالی برمبنای كد ملی وجود دارد.به گزارش فراز برج به نقل از صدا و سیما، پروانه اصلانی گفت: برمبنای سامانه املاک و اسکان کشور قابلیت شناسایی مالکان حقیقی و حقوقی و تعداد خانه های خالی برمبنای کد ملی وجود دارد. هفته آینده بوسیله این سامانه به افرادی که بیش از یک خانه دارند پیامک داده می شود و آنها وارد سامانه املاک و اسکان کشور خواهند شد تا اطلاعات ملک خودرا مشاهده و تأیید و اطلاعات سکونتی را خود اظهاری کنند.
وی افزود: در این میان خانه های خالی شناسایی شده و اطلاعات آن در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد.
مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی درباره افتتاح خانه های طرح اقدام ملی مسکن در مرداد اظهار داشت: تا اختتام مرداد با حضور رئیس جمهور مراسم افتتاح و تحویل واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در بعضی شهرها همچون کرمان انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: واگذاری گروهی زمین به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که یکی دیگر از برنامه های مهم این طرح است در آخر مرداد انجام می شود.
اصلانی افزود: همین طور جشن اختتامیه مسکن مهر در بعضی شهرها و جشن افتتاح یا تحویل مسکن مهر در بعضی دیگر از شهرها نیز اواخر مرداد انجام می شود.


منبع:

1399/05/12
23:37:19
5.0 از 5
2623
تگهای خبر: اقتصاد , شهرسازی , كشور , مالك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان