ثبت نخستین شركت گردشگری كودك فرهنگی ایران در یزد

ثبت نخستین شركت گردشگری كودك فرهنگی ایران در یزد فراز برج: یزد رئیس انجمن گردشگری كودك استان یزد از ثبات نخستین شركت گردشگری كودك فرهنگی ایران در یزد با هدف توجه بیشتر به كودكان و داشتن كودكانی شادتر آگاهی داد.


«مریم نبی زاده» در حاشیه جلسه تخصصی در زمینه گردشگری کودک، ضمن اشاره به برنامه های این انجمن در زمینه پیوند کودکان و مکتب عاشورا در ماه محرم، اظهار نمود: کودکان از مهمترین وارثان مکتب عاشورا هستند که باید بمنظور انتقال اسلام واقعی، درس های عاشورا و قیام امام حسین (ع) را بیاموزند و در همین راستا برنامه هایی خصوصاً در زمینه تولید محتواهایی برای کودکان در حال انجام می باشد.
وی از ثبت نخستین شرکت گردشگری کودک فرهنگی ایران در یزد با عنوان «پیشرویان گردشگری گردو» آگاهی داد و اظهار داشت: طرح گردشگری کودکان در یزد بمنظور توجه بیشتر به کودکان یزدی و داشتن کودکان شادتر از چهار سال پیش شروع شده است.
وی با اشاره به پیگیری و اجرای طرح های «کودک شادتر» و «کودک درون شادتر» توسط این انجمن، اشاره کرد: هدفمند شدن برنامه ها و تفریحات کودکان بر طبق فلسفه خودشناسی در این گروه از لزوم های پرورش کودکان است.
این مسئول با بیان این که گردشگری کودک فرصتی برای پرداختن به طرح ها و ایده‎های مربوط به رشد کودکان است، اظهار داشت: کودک فارغ از محدودیت ها می تواند به خودشناسی نائل شود.
بگفته نبی زاده، در شرایط شیوع بیماری نیز کارهای انجمن تعطیل نیست و فراهم کردن بسترهای مناسب بمنظور تامین امنیت کودکان در سفرها را در دستور کار داریم.
منبع:

1399/06/08
22:06:16
5.0 از 5
1631
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان