معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد:

پرداخت وام كرونای شركت های حمل و نقل ریلی از نیمه شهریور

پرداخت وام كرونای شركت های حمل و نقل ریلی از نیمه شهریور به گزارش فراز برج معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امیدواریم با همكاری شبكه بانكی، پرداخت وام حمایتی شركت های حمل و نقل ریلی صدمه دیده از شیوع بیماری كرونا، از نیمه شهریور آغاز شود.


به گزارش فراز برج به نقل از صدا و سیما، سعید رسولی در مورد پرداخت وام حمایتی به شرکت های حمل و نقل ریلی صدمه دیده از شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: بر مبنای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، مقرر است ۹۴۰ میلیارد تومان وام به شرکت های حمل و نقل مسافری در بخش صنعت ریلی که از این بیماری و بدلیل کاهش شدید درآمدهای خود متضرر شده اند، پرداخت گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی، اضافه کرد: برای هر شرکت سهمیه ای تعریف شده و این شرکت ها برای طی مراحل اداری به بانکهای عامل معرفی شده اند، اما تا امروز، هیچ شرکت حمل و نقل ریلی این وام را دریافت نکرده است.
رسولی، با اشاره به کاهش شدید درآمد شرکت های مسافری ریلی بعد از شیوع ویروس کرونا، اضافه کرد: در شش ماه گذشته درآمد شرکت های بخش مسافری راه آهن به شدت کاهش یافته و وضعیت درآمدی اغلب آنها حاد شده است و با عنایت به این که بر مبنای مقررات وزارت راه و شهرسازی و همینطور تعهدات اخلاقی خود شرکتها، هیچ یک از کارکنان این بخش تعدیل و اخراج نشده اند، از شبکه بانکی توقع داریم که در پرداخت این وام به شرکت ها تعجیل کند.
وی اضافه کرد: پرونده اغلب شرکت های مشمول دریافت وام در مرحله تکمیل مدارک یا سپردن وثیقه است و بر مبنای پیگیری های جدی که در سطح وزارت راه و شهرسازی و شرکت راه آهن شده است امیدواریم حداکثر تا نیمه شهریور، برخی از شرکت ها موفق به دریافت این وام حمایتی شوند.


منبع:

1399/06/10
10:59:28
5.0 از 5
1991
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان