واحدهای صنعتی در سامانه توانیران اطلاعات مورد نیاز را تكمیل كنند

واحدهای صنعتی در سامانه توانیران اطلاعات مورد نیاز را تكمیل كنند به گزارش فراز برج هرمزگان رئیس اداره صنایع غیرفلزی ومسئول توسعه ساخت داخل سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام نمود: نهضت ساخت داخل بعنوان مهمترین راهبرد جهش تولید به منظور پشتیبانی از واحدهای تولیدی است.مریم معماری در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: پیش نیاز اصلی این حمایت در اختیار داشتن اطلاعات کامل محصولات تولیدی واحدهای صنعتی است.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعات واحدهای تولیدی در سامانه توانیران به نشانی www.tavaniran.ir درج شده است ولی این کافی نیست و نیاز است واحدهای تولیدی استان با رفتن به آدرس مذکور نسبت به بروزرسانی اطلاعات واحد و محصولات تولیدی خود اقدام نمایند.

معماری در ادامه اضافه کرد: مقرر است اطلاعات این سامانه مبنای تصمیم گیری در مورد امکان تأمین اقلام مورد نیاز کشور است و با عنایت به آن مقرر شده است که از واردات کالاهای مشابه و خروج ارز جلوگیری بعمل آید.

وی بیان داشت: عدم درج اطلاعات دقیق محصولات واحدها، منجر به عدم شناسایی اقلام تولیدی آن واحدها شده و به طبع آن منجر به عدم برخورداری از حمایت های آتی در مورد پیشگیری از واردات کالاهای مشابه خواهد شد.

رئیس اداره صنایع غیر فلزی سازمان در انتها با اشاره به اینکه مقتضی است واحدهای صنعتی تا تاریخ ۱۰ شهریور نسبت به بروزرسانی دقیق اطلاعات فنی مربوط به محصولات در سامانه توانیران اقدام نمایند؛ تصریح کرد: این سامانه به عنوان یک ابزار متمرکز جهت به روز رسانی نیازمندی ها وتوانمندی ها در فرایند نهضت ساخت داخل در دسترس ذینعفان بوده و امکانات دیگری هم را که همه واحدها بعد از ثبت اطلاعات کامل محصولات خود می توانند از این امکانات برخوردارشوند.
1399/06/10
17:51:58
5.0 از 5
1901
تگهای خبر: ابزار , تولید , ساخت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان