مقام مسئول در وزارت راه:

وام ودیعه مسكن به اجاره نامه های جدید هم داده می شود

وام ودیعه مسكن به اجاره نامه های جدید هم داده می شود به گزارش فراز برج مدیركل دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: قراردادهای رسمی اجاره كه تا اختتام دی امسال منعقد می شود مشمول دریافت وام ودیعه مسكن هستند.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی با اشاره به اینکه ستاد ملی کرونا در آخرین جلسه خود پرداخت وام ودیعه مسکن را تا دیماه امسال تمدید کرد، اظهار داشت: متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکنی که تا اختتام دی ماه قرارداد اجاره شان منعقد شود برای سال جاری می توانند وام ودیعه مسکن را دریافت نمایند.
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی ضمن تاکید بر اینکه حالا ثبت نام جدید درباب وام ودیعه مسکن صورت نمی گیرد، توضیح داد: افرادی که قبل تر ثبت نام کرده اند ساماندهی می شوند و مبالغی که برای پرداخت وام ودیعه مسکن در نظر گرفته شده به متقاضیان واجد شرایط به تدریج پرداخت خواهد شد.
اصلانی تصریح کرد: قبل تر و در زمان ثبت نامی که تعیین شده بود، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر پیامک درخواست وام ودیعه مسکن ارسال کرده بودند که از این مقدار، کد ملی برخی متقاضیان مخدوش بود.
وی افزود: حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر کد ملی صحیح داشتند که به آنها پیامک ارسال شده و به مرور مدارک خودرا بارگذاری و تکمیل می کنند.
وی اظهار داشت: تابحال حدود ۵۰۰ هزار نفر مدارک خودرا تکمیل کرده اند که به مرور به بانک معرفی می گردند و در پروسه دریافت وام ودیعه مسکن، قرار می گیرند.


منبع:

1399/07/07
23:50:57
5.0 از 5
1724
تگهای خبر: اجاره , اقتصاد , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان