مدیركل راه و شهرسازی تهران:

امتیاز دارندگان مسكن ملی، در صورت فروش سلب می شود

امتیاز دارندگان مسكن ملی، در صورت فروش سلب می شود به گزارش فراز برج مدیركل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: هر گونه خرید و فروش امتیاز مسكن ملی ممنوع می باشد و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه در مورد بحث خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی با با تکیه بر اینکه خرید، فروش، واگذاری و انتقال به غیر مسکن ملی غیرقانونی می باشد، عنوان کرد: اساسا در صورت خرید و فروش امتیاز مسکن ملی با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد. به همین خاطر و با این اعلام عواقب هرگونه اقدام بر عهده شخص بوده و هیچ گونه وکالتی بلاعزل از مراجع ذی ربط به نام خریدار صادر نخواهد شد.
محبت خواه با تکیه بر اینکه در صورت مشاهده خرید و فروش، واحد مسکونی مورد معامله سلب امتیاز خواهد شد، اظهار داشت: به همین خاطر لازم است مردم عزیز با اطلاع از این موضوع، مراقب کلاهبرداری ها باشند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در انتها تصریح کرد: اگر متقاضیان تابحال هیچ گونه پیامکی جهت انجام سایر امور بعدی کاری دریافت نکرده اند، هرچه سریع تر از مراجع ذی ربط (محل ثبت نام طرح اقدام ملی تولید مسکن) پیگیر کارهای ادامه ثبت نام و واریز وجه باشند.


منبع:

1399/08/19
15:10:03
5.0 از 5
1330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان