اعلام نظر صریح اسلامی درباره بازگشت قیمت مسكن به سایت ها

اعلام نظر صریح اسلامی درباره بازگشت قیمت مسكن به سایت ها وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با حذف قیمت ها از سایت و آگهی های اینترنتی، قیمت مسکن به تدریج کاهش یافته بود.


به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل از صدا و سیما، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه من مخالف جدی درج آگهی ها در سایت ها و اپلیکیشن ها هستم، اظهار داشت: آگهی هایی که در سایت ها درج می شوند مالکیت آنها معین نیست و خیلی از آنها توسط آژانس ها درج می شوند. او با اعلان اینکه در خیلی از این آگهی ها مبالغی که درج می شوند واقعی نیستند و هیچ پایه و اساسی ندارند، اضافه کرد: درج این آگهی ها موجب ایجاد توهم قیمتی و یک نوع رقابت نا پسندانه و غیر مطلوب در بازار می شود. اسلامی بیان کرد: تعدادی از این آگهی ها سبب ایجاد التهاب در بازار می شوند و باتوجه به آنکه در طول این مدت وضعیت بازار به ثبات رسیده است، تعدادی از سایت ها با درج این آگهی ها به قیمت ها دامن می زنند و ممکنست باردیگر نابسامانی و آشوب به بازار بازگردد. وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه باید یک نظام برای مدیریت آژانس ها و املاک ایجاد شود، اظهار داشت: برای معاملات باید از یک رویه با عناصر مطلوب استفاده گردد و باید به یک نقطه قابل اطمینان رسید تا معاملات در یک بخش قابل اطمینان صورت گیرد تا این سایت ها التهاب آفرینی نکنند.
او افزود: مشاوران املاک باید از ضوابط و مقررات و نیروهای کار آزموده و حرفه ای در این بخش استفاده کنند تا بتوانیم یک مدیریت صحیح را در این عرصه تجربه نماییم. اسلامی بیان کرد: قبل از این مخالفت خودرا به دادستانی اعلام نموده ایم و چند ماه قبل از طرف دادستانی این مساله کنترل شده و برای این بازگشت مجدد قیمت ها هم مجدداً مکاتبه کرده ایم و امیدواریم ظرف یکی دو روز آینده این اقدام صورت گیرد. وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه بازار مسکن فوق العاده آرام شده و روند صعودی که قبل از این وجود داشت به تثبیت رسیده است، اضافه کرد: ما توانسته بودیم که روند کاهشی را در طول این مدت تجربه نماییم که امیدواریم ادامه یابد. اسلامی در آخر بیان کرد: در طول این مدت بازار مسکن به آرامش رسیده است و بدین سبب امیدواریم با همکاری دادستانی و مکاتباتی که با آنها در این خصوص انجام می دهیم بتوانیم این آرامش را همچنان در بازار مسکن داشته باشیم. 223227

1399/10/25
13:19:27
0.0 از 5
1196
تگهای خبر: اینترنت , شهرسازی , قیمت , مالك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان