در مراسم بزرگداشت ۱۲ بهمن مطرح شد؛

روایت اسلامی از تاكتیك دشمن برای تحت فشار قرار دادن بازار ارز

روایت اسلامی از تاكتیك دشمن برای تحت فشار قرار دادن بازار ارز به گزارش فراز برج وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: دشمن با تمام توان، جنگ اقتصادی مقابل کشور به راه انداخته تا مردم را از انقلاب منصرف کند.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد ورود امام خمینی (ره) به کشور در ۱۲ بهمن ۵۷ در فرودگاه مهرآباد تهران، ضمن گرامیداشت یاد امام و شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای هسته ای و شهدای مدافع حرم اظهار داشت: لحظات ورود امام به کشور لحظات تاریخی و ماندگاری است. ورود امام خمینی در شرایطی که همه امیدها ناامید بود و نفس ها در سینه حبس بود، رخ داد.
وی اضافه کرد: کسی باور نمی کرد که رژیم تا دندان مسلح شاه و یکی از حکومت هایی که بعنوان یکی از ایالت های آمریکا از نظر وابستگی به استکبار مشهور بود ساقط شود و امام خمینی قادر باشد چنین حکومتی را ساقط کرده و حکومتی با انتخاب مردم تعیین شود.
وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: تا سال ها آمریکایی ها باور نمی کردند نظامی مانند جمهوری اسلامی مستقر شود. اگر به حرفهای آنها در ابتدای انقلاب دقت کنید می بینید که مرتب اعلام می کردند انقلاب اسلامی چند روزه سقوط می کند اما این اتفاق رخ نداد.
اسلامی اضافه کرد: امروز باید خدا را شاکر باشیم که با هدایت های داهیانه رهبر انقلاب همیشه در راه صحیح هستیم و خودباوری در جهت شکوفایی جلوه هایی است که پیشرفت را برای کشور تامین می کند و جز این مسیر، مسیر دیگری متصور نیست.
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه دشمن بداند تحریم ها نمی تواند ما را از مسیر خود منحرف کند، اظهار داشت: آنها از آنجایی که می دانند در درگیری های نظامی توفیقی ندارند پس با کاهش ارزش پول ملی به دنبال منصرف کردن مردم از مسیر انقلاب هستند.
اسلامی به کسانی که تریبون دارند و تخریب می کنند هشدار داد: اینها متوجه نیستند که به تحریم ها دامن می زنند.
روایت اسلامی از تاکتیک دشمن برای تحت فشار قرار دادن بازار ارز
وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد: استکبار، کشورهای دیگر را وادار می کند که حتی حقوق کارکنان سفارتخانه های خود در ایران را با دلار پرداخت نکنند تا مبادا دلاری وارد کشور نشود.
وی اضافه کرد: آنهایی که به لحاظ اقتصادی و ظرفیت های تکنولوژیک ما را گرفتار نارسایی می کنند و حتی کسانی که با رفتارهای سیاسی در داخل، کشور را گرفتار التهاب اقتصادی می کنند بدانند که اقداماتشان از جنس آب به آسیاب دشمن ریختن است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: ما در وزارت راه مسیری را دنبال کرده ایم که نگاه به داخل است چون دانش و تخصص داریم و این امکان را داریم که اهداف توسعه یافتگی کشور را زودتر از آنچه تصور می شود محقق نماییم.
اسلامی اضافه کرد: در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۵۰۰ پروژه عمرانی در حوزه راه و شهرسازی به ارزش ۱۱ هزار میلیارد تومان افتتاح می نماییم.
وی اظهار داشت: امروز ۱۲ پروژه در فرودگاه مهرآباد راه اندازی شد که بخش کوچکی از این پروژه ها است و شاهد ارتقای رضایت مردم با افزایش خدماتی که به آنها می دهیم خواهیم بود.


منبع:

1399/11/13
00:13:01
0.0 از 5
1056
تگهای خبر: اقتصاد , پروژه , تخریب , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان