آزادراه های الكترونیكی ۱۱ تایی شدند

آزادراه های الكترونیكی ۱۱ تایی شدند فراز برج: با اتصال چهار آزادراه کشور در ایام گذشته به شبکه الکترونیکی عوارض، پرداخت عوارض در 11 آزادراه بصورت الکترونیکی فعال شدند و 16 آزادراه دیگر همچنان الکترونیکی نیستند.


به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، در ایام گذشته محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه افتتاح مرکز ستاندن الکترونیکی عوارض آزادراه کشور از اتصال ۱۱ آزادراه به شبکه الکترونیکی عوارض آگاهی داد و اظهار داشت: با چهار آزادراهی که امروز به این شبکه متصل شدند تعداد آزادراه های مجهز به سیستم پرداخت و دریافت عوارض الکترونیکی به عدد ۱۱ رسید و برای افزایش استقبال مردم درصدد هستیم تا سیستم های متنوعی برای پرداخت عوارض بصورت الکترونیکی طراحی نماییم. اسلامی اضافه کرد: طی دو سال قبل همیشه به سمت حمل و نقل هوشمند و هوشمندسازی اتوبان ها و آزادراه های کشور حرکت کردیم و در این راستا پرداخت عوارض آزادراه ها را بصورت الکترونیکی دنبال کردیم تا توقف در باجه های مختلف حذف شود و مردم سوخت بی رویه مصرف نکرده و در صف ها برای پرداخت نرخ عوارض معطل نشوند.
وزیر راه و شهرسازی همین طور از مردم درخواست نمود تا همکاری لازم را برای پرداخت بموقع عوارض آزادراهی بصورت الکترونیکی انجام دهند تا وزارت راه و شهرسازی به تعهد خود نسبت به پرداخت سرمایه های بخش خصوصی عمل کرده و سرمایه سرمایه گذاران زودتر به آنها برگردد. البته بگفته وی کسانی که عوارض الکترونیکی خودرا پرداخت نمی کنند بر طبق قانون مشمول جریمه شده و جریمه های سنگینی نیز برای این مساله در نظر گرفته شده است. ۲۲۳۲۲۵

1400/03/08
22:49:33
5.0 / 5
275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان