تاكید وزیر راه برای توسعه همكاریهای دوجانبه بین ایران و سوریه

تاكید وزیر راه برای توسعه همكاریهای دوجانبه بین ایران و سوریه وزیر مسکن و شهرسازی ایران تاکید کرد، ایران و سوریه توسعه همکاریهای دوجانبه را خصوصاً در حوزه سازندگی و توسعه عمرانی در دستور کار خود قرار داده اند.


به گزارش فراز برج به نقل از صداوسیما، وزیر مسکن و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران از تصمیم تهران و دمشق برای بسط همکاریهای اقتصادی آگاهی داد.
محمد اسلامی اضافه کرد: با اتکای بر امنیت و استقراری که در مرحله پسابحران در سوریه بوجود آمده است، دو کشور توسعه همکاریهای دوجانبه را خصوصاً در حوزه سازندگی و توسعه عمرانی در دستور کار خود قرار داده اند و با اراده ای مضاعف این مساله را پیگیری می کنند. وی اظهار داشت: ما همه مولفه ها و عواملی را که می تواند ظرفیت ها را به خدمت بگیرد تا همکاری ها در مرحله بازسازی سوریه کارآمدی خودرا پیدا کند، در دستور کار خودمان قرار دادیم. محمد اسلامی اشاره کرد: بر این باوریم که باید از ظرفیت های بخش خصوصی در زمینه صنعتی و توسعه عمرانی بهره بگیریم تا باتوجه به هماهنگی هایی که در زمینه های مالی و حمل و نقل بوجود آمده، بتوانیم طرح های مشترک را پیش ببریم. وزیر مسکن و شهرسازی کشورمان شامگاه سه شنبه در رأس هیأت ارشد اقتصادی و با استقبال سامر الخلیل وزیر اقتصاد سوریه وارد دمشق شد. مقرر است، محمد اسلامی در این سفر ۴ روزه، با حسین عرنوس نخست وزیر سوریه و برخی مقامات این کشور همچون وزیران اقتصاد، تجارت داخلی، مسکن و حمل و نقل ملاقات و گفتگو کند.

1400/03/26
22:45:52
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان