در سفری ۴ روزه؛

وزیر راه و شهرسازی وارد دمشق شد

وزیر راه و شهرسازی وارد دمشق شد به گزارش فراز برج وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به دمشق اظهار داشت: ایران و سوریه توسعه همکاریهای دوجانبه را خصوصاً در حوزه سازندگی و توسعه عمرانی در دستور کار خود قرار داده اند.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی از تصمیم تهران و دمشق برای بسط همکاریهای اقتصادی آگاهی داد و اظهار داشت: با اتکای بر امنیت و استقراری که در مرحله پسابحران در سوریه به وجود آمده است، دو کشور توسعه همکاریهای دوجانبه را خصوصاً در حوزه سازندگی و توسعه عمرانی در دستور کار خود قرار داده اند و با اراده ای مضاعف این مساله را پیگیری می کنند.
وی اظهار داشت: ما همه مؤلفه ها و عواملی را که می تواند ظرفیت ها را به خدمت بگیرد تا همکاری ها در مرحله بازسازی سوریه کارآمدی خودرا پیدا کند، در دستور کار خودمان قرار دادیم.
اسلامی تاکید کرد: بر این باوریم که باید از ظرفیت های بخش خصوصی در زمینه صنعتی و توسعه عمرانی بهره بگیریم تا باتوجه به هماهنگی هایی که در زمینه های مالی و حمل و نقل به وجود آمده، بتوانیم طرح های مشترک را پیش ببریم.
وزیر راه و شهرسازی کشورمان شامگاه سه شنبه در رأس هیأت ارشد اقتصادی و با استقبال سامر الخلیل وزیر اقتصاد سوریه وارد دمشق شد.
قرار است، محمد اسلامی در این سفر ۴ روزه، با حسین عرنوس نخست وزیر سوریه و برخی مقامات این کشور همچون وزیران اقتصاد، تجارت داخلی، مسکن و حمل و نقل دیدار و گفت و گو کند.


منبع:

1400/03/27
23:24:41
5.0 / 5
289
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان